Newsy

Mariusz z "Hotelu Paradise 3" wcześniej wystąpił w "Kuchennych rewolucjach". Jak potraktowała go Magda Gessler?

Newsy

TVN7/Player

Jeżeli wydaje wam się, że kiedyś już widzieliście Mariusza z "Hotelu Paradise 3" – macie rację. Nowy uczestnik reality show TVN7 jakiś czas temu wystąpił w "Kuchennych rewolucjach". Ma więc za sobą bliskie spotkanie z Magdą Gessler.

Mariusz Jurek w "Hotelu Paradise 3"

Do ekipy "Hotelu Paradise 3" Mariusz Jurek dołączył niedawno, ale wygląda na to, że już się zadomowił. Nie kryje się ze swoją szczerością i nie wstydzi się pokazywać wszystkich swoich atutów. Już pierwszej nocy z Olą, która od razu została jego partnerką, postanowił spać tak, jak w domu – nago.

Pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise 3" serdecznie powitali Mariusza w swoim gronie. Być może wpływ na to miał fakt, iż "Juras" zajął miejsce Kamila, za którym większość ekipy – łagodnie mówiąc – nie przepadała.

Niedawno Krystian opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym cały obecny męski skład "Hotelu Paradise 3". - Faceci w tej edycji to jest po prostu sztos. Każdego z osobna kocham i dziękuję za to, że nasze drogi się skrzyżowały – zauważył. Obecny na fotografii jest także Mariusz, dla którego udział w reality show TVN7 nie jest pierwszą przygodą w telewizji.

"Hotel Paradise 3". Mariusz był w "Kuchennych rewolucjach"

Uczestnik "Hotelu Paradise 3" pojawił się w jednym z odcinków "Kuchennych rewolucji". Był wtedy kelnerem w restauracji, która potrzebowała pomocy Magdy Gessler. Po jej wizycie "Trattoria da Maria" w Krakowie zamieniła się w restaurację "Trattoria Karczochy u Marii".

Kiedy Magda Gessler przyjechała do lokalu, Juras postawiony był na "pierwszej linii frontu". To on serwował jej dania, które miały zaważyć o diagnozie, jaką postawiła restauratorka. Był też tłumaczem dla właścicielki i kucharza, którzy są obcokrajowcami. Miał jednak szczęście – nie poznał, co to gniew Magdy Gessler.

TVN/Player

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości