Newsy

"Hotel Paradise 3". Sebastian wraca do Polski, a Maurycy wybrał partnerkę nie tylko dla siebie. Kto został singlem?

Newsy

TVN7

W "Hotelu Paradise 3" jak zwykle wielkie emocje. Do uczestników dołączył Maurycy, który namieszał już na samym początku. Z kolei Sebastian usłyszał diagnozę i opuścił program.

W willi "Hotelu Paradise 3" pojawił się nowy uczestnik – 23-letni Maurycy . Najpierw podglądał wszystkich na ekranie, a później dokonał przeparowania. Postanowił, że Dawid będzie z Natalią, Sebastian – z Bibi, Marcin – z Basią, a Simon – z Olą. Dla siebie wybrał Luizę. To oznaczało, że Krystian został singlem.

"Hotel Paradise 3" – kim jest Maurycy?

Kiedy uczestnicy zobaczyli Maurycego, część z nich doznała szoku.

- O dżizys, ja wiem, kto to jest. K...*a mać! Ta... Znaczy on mnie nie zna, ale ja jego znam – stwierdził zaskoczony Sebastian.

- No, ja go kojarzę z tego, że niby taki f**k boy, ale ja muszę z nim pogadać wieczorem, bo muszę go wyczuć – powiedziała natomiast Luiza. Jak będą wyglądały jej relacje z Maurycym?

"Hotel Paradise 3" - diagnoza Sebastiana

Po emocjach związanych z pojawieniem się Maurycego, uczestników odwiedziła Klaudia El Dursi. Prowadząca przekazała Sebastianowi smutne wieści.

- Otrzymałam Twoje wyniki badań. Niestety, ale to jest bardzo poważna kontuzja. Masz zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego z przemieszczeniem obojczyka i częściowym zerwaniem więzadeł. (...) Uważam, że najlepszą decyzją, jaką mógłbyś w tej chwili podjąć, jest właśnie zatroszczenie się o swój stan zdrowia, który jest naprawdę kiepski – zaznaczyła El Dursi.

Sebastian nie mógł podjąć innej decyzji. To był ostatni wieczór w willi "Hotelu Paradise 3".

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3" - zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości