Newsy

Finał "Hotelu Paradise 2" za nami. Kto wygrał - miłość czy pieniądze?

Newsy

Druga edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca. Do finału przeszły dwie pary: Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Ata (Beata Postek) i Artur Sargsyan. Która z nich zwyciężyła i zasiadła na kanapach w naszym studiu ?

Hotel Paradise 2 - finał

To był bardzo emocjonujący finał. Do walki o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, stanęły dwie pary: Sonia Szklankowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan.

Sonia w "Hotelu Paradise" była z kilkoma partnerami - między innymi Adamem oraz Krystianem. O wygraną walczyła jednak z Łukaszem, który wcześniej flirtował z Julią. Z kolei Artur przez długi czas był w parze z Dominiką. A Ata skupiła się na Ivanie. Dopiero później wybrała Artura. Która z par zwyciężyła?

Kto wygrał "Hotel Paradise 2"?

Nim został ogłoszony werdykt, uczestnicy starali się uporać z targającymi emocjami i stresem. I tak Łukasz podnosił ciężary, a dziewczyny dyskutowały, na co przeznaczą potencjalną wygraną. O tym, która para wygra drugą edycję "Hotelu Paradise", tak samo jak w pierwszym sezonie, zadecydowali byli mieszkańcy hotelu .

I tak zwycięzcami 2. edycji "Hotelu Paradise" zostali Ata i Artur! To właśnie oni pozyskali większą sympatię mieszkańców hotelu. Głównym argumentem, jaki podawali, było to, że pomiędzy Sonią a Łukaszem nie ma uczucia .

Hotel Paradise 2 - wygrała miłość czy pieniądze?

Główną nagrodą w programie było 100 tysięcy złotych. Ata i Artur musieli stanąć na "ścieżce lojalności". Mieli do wyboru spotkanie się na środku ścieżki i zgarnięcie razem 100 tysięcy złotych lub upuszczenie kuli wcześniej. Gdy jedna z osób wypuściłaby kulę, otrzymałaby kwotę, na której stała, natomiast jej partner wróciłby z pustymi rękoma. Ata i Artur nie ulegli namowom pozostałych i pozostali lojalni do końca. Dzięki czemu do domu zabrali po 50 tysięcy złotych.

Ata i Artur - czy są razem?

Zwycięzcy opowiedzieli nam o tym, co ich naprawdę łączy oraz jak zmieniło się ich życie po programie. Gosia Ohme i Filip Chajzer zapytali ich wprost, czy są parą.

Jesteśmy przyjaciółmi

- odpowiedzieli zgodnie.

Wygraliśmy przyjaźń, która pokazała lojalność u nas. Mogliśmy sobie ufać

- dopowiedział Artur Sargsyan

Okazuje się, że z jego strony była jednak nić zauroczenia w kierunku Aty. Ta jednak oświadczyła, że potrzebuje trochę więcej czasu.

Ja nie ukrywam. Zauroczyłem się troszeczkę pod koniec

- wyznał zwycięzca "Hotelu Paradise 2".

Powiem wam, że teraz jakąś większą miętę do niego czuję. Po programie bardziej się docieraliśmy. Jest mały potencjał

- stwierdziła Beata Ata Postek.

Na razie wolą pozostać w relacjach kumpelskich. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości nie stworzą szczęśliwego związku. Chcą, by wszystko szło swoim tempem.

Czas pokaże

- podsumowali nasi goście.

Zgodnie przyznali również, że nie sądzili, że zajdą tak daleko. Udało im się to, bo po prostu współpracowali razem. Po programie stali się rozpoznawalni, a z dnia na dzień przybywa im followersów w mediach społecznościowych.

Mam 30 tys. zaproszeń do zaakceptowania, na razie mam 213 tys. (obserwujących – przyp.red.)

- powiedział z dumą Artur.

To jest niesamowite, jak dużo mamy followersów. Tylko dzięki programowi takie rzeczy się dzieją

- potwierdziła zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2".

Hotel Paradise: Magda i Robert się rozstali się

Przed finałem w mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość, która zaskoczyła wszystkich. Magda i Robert z "Hotelu Paradise" rozstali się. Oboje wydali oświadczenia.

Po programie próbowaliśmy budować nasz związek dalej, jednak nie było już tak pięknie... poznałam Roberta z drugiej strony. Niestety tej gorszej. Zaczęło się od drobnych kłamstw i niedomówień, co przeważyło na mojej decyzji o rozstaniu

- napisała w mediach społecznościowych Magda.

Historia w "Hotelu Paradise" skończyła się dla mnie, i mówiąc szczerze, to uważam, że dobrze. Czas wrócić do normalnego życia i iść do przodu. Moja relacja z Magdą, którą mogliście widzieć w hotelu, również się skończyła PONAD pół roku temu. Była to burzliwa relacja, do której nawet myślami nie chce wracać i wolę, by tak zostało

- oświadczył Robert.

Finał "Hotelu Paradise" - gdzie oglądać?

Dostępny jest na Player.pl

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości