MasterChef 8. Grzegorz Zawierucha: „Nie boję się marzyć”

Newsy

Aktualizacja:

W niedzielę 8 grudnia, wielkim zwycięzcą finału 8. edycji programu „MasterChef” został Grzegorz Zawierucha. Finalista wygrał 100 tysięcy zł oraz możliwość wydania własnej książki kucharskiej.

MasterChef 8 - kim jest zwycięzca?

Zwycięzcą 8. edycji programu „MasterChef” został Grzegorz Zawierucha.

To, co ja teraz czuje jest bardzo, bardzo ciężko opisać. To są emocje, ale takie piękne, prawdziwe jak u małego dziecka, które dostało wymarzoną zabawkę – wyznał Grzegorz - Do wzięcia udziału w tym programie zmotywował mnie mój syn i moja żona, za co jestem im bardzo wdzięczny. Gdy dostałem się do tego programu zacząłem mieć marzenia. Ja się nie boję marzyć. Nie bójmy się marzyć i mówmy te marzenia na głos!

Zobacz też: Kuchnia zwycięzcy 8. edycji programu MasterChef! >>>

Finał 8. edycji "MasterChefa"

W tym roku do wielkiego finału dostało się czworo uczestników. O nagrodę walczyli: Magdalena Cichocka, Anna Łempicka, Magdalena Waś oraz Grzegorz Zawierucha.

Finałowy odcinek podzielony został na dwa etapy. W każdym z nich uczestnicy mieli możliwość zdobycie od 1 do 4 punktów. Finaliści mierzyli się z przygotowaniem na czas sufletu i dania z wątróbki. Osobami, które zdobyły największą ilość punktów i przeszły do kolejnej konkurencji byli: Magda Waś i Grzegorz Zawierucha.

W ostatnim etapie konkurencji uczestnicy musieli przygotować przystawkę oraz danie główne. Decyzją jurorów najlepiej poradził sobie Grzegorz Zawierucha, który tym samym został zwycięzcą 8. edycji programu MasterChef.

Więcej na stronie MasterChefa pod tym adresem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Grzesiek! Wygrywa! Gratulacje!

Post udostępniony przez MasterChef TVN (@masterchef_tvn)

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch