Newsy

63. rozdanie nagród Grammy przełożone. Kiedy odbędzie się gala?

Newsy

Nagrody Grammy nie zostaną rozdane zgodnie z planem. Z powodu pandemii COVID-19 organizator gali zdecydował o ich przełożeniu. Impreza z 31 stycznia została przeniesiona na 14 marca.

Rozdanie Nagród Grammy przełożone na 14 marca

- Po konsultacjach z ekspertami w dziedzinie zdrowia oraz artystami, którzy mają się pojawić na ceremonii, zmieniamy harmonogram 63. dorocznej imprezy. Zostanie ona zorganizowana w niedzielę, 14 marca 2021 r. Pogarszająca się sytuacja epidemiczna w Los Angeles, przeciążenie szpitali i nowe wytyczne władz stanowych spowodowały konieczność przełożenia ceremonii - napisano w komunikacie The Recording Academy, która organizuje Grammy.

Pod koniec zeszłego roku organizatorzy Grammy przekazali, że starają się zmienić sposób, w jaki co roku odbywała się ta prestiżowa impreza, unikając publiczności i tradycyjnego czerwonego dywanu. Poinformowali również, że chcą zorganizować kilka mniejszych występów w plenerze, zamiast jednej gali w dużym zamkniętym obiekcie Staples Center w centrum Los Angeles.

W zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa z końca lutego na kwiecień przeniesiono coroczną ceremonię wręczenia Oscarów.

Dlaczego gala została przełożona?

Los Angeles przeżywa gwałtowny wzrost liczby zgonów z powodu COVID-19 i przyjęć do szpitali osób zakażonych. Siłownie, salony fryzjerskie i restauracje zostały zamknięte, a mieszkańców wezwano, aby pozostali w domach.

Zobacz także:

Natalia Kukulska pięknym zdjęciem uczciła urodziny córki. "Charakterna, wrażliwa, piękna, pomysłowa, wdzięczna... Prawdziwe szczęście!"

Żona Robina Williamsa ujawniła tajemnicę jego śmierci. "Rozwścieczyło mnie to, kiedy media powiedziały, że pił"

Emma Stone jest w ciąży. Aktorka długo to ukrywała, ale zdjęcia nie zostawiają wątpliwości

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości