Newsy

Odnaleziono ciało Pauliny K. Kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. Zostawiła list pożegnalny

Newsy

Odnaleziono ciało Pauliny K.
Fot. Policja

Tragiczny finał poszukiwań Pauliny K. Paulina wyszła z gabinetu lekarskiego w Lesznie, nie powróciła do domu w Gostyniu, ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Jej ciało znaleziono w lesie. Biegły sądowy wykluczył, aby zgon nastąpił w wyniku działania osób trzecich. Kobieta była w zaawansowanej ciąży, zostawiła list pożegnalny.

Zakończono poszukiwania 29-letniej zaginionej gostynianki - Pauliny K. Zwłoki kobiety zostały znalezione w lesie na terenie powiatu gostyńskiego - w kompleksie leśnym na granicy powiatów, między Janiszewem a Pomykowem, czyli na granicy powiatów.

Ciało znaleziono w lesie na terenie powiatu gostyńskiego - powiedział przedstawiciel stowarzyszenia SiP w rozmowie z Naszemiasto.pl.

Więcej:

Kobieta śmiertelnie potrąciła egzaminatora na placu manewrowym. NOWE INFORMACJE

Jak podaje portal Elka.pl, biegły sądowy wykluczył, aby zgon nastąpił w wyniku działania osób trzecich. Kobieta była w zaawansowanej ciąży, zostawiła list pożegnalny w samochodzie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności jej śmierci - na razie nie znamy szczegółów. W poszukiwania zaangażowanych było około 40 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Zobacz też:

Wypadek na Zakrzówku w Krakowie. Nie żyje 15-letni chłopiec, który skoczył ze skały

Fot. Policja

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości