Newsy

Kobiecy duet Girls First. Zobaczcie występ Asteyi Dec i Klaudii Kłósek

Newsy

Duet Girls First tworzą Asteya Dec i Klaudia Kłósek. Dziewczyny łączą imprezową muzykę oraz niestandardowe live acty z wykorzystaniem wokalu. Teraz zaprezentowały się na scenie Dzień Dobry TVN. Jak wypadły?

Duet Girls First

Co wiadomo o składzie Girls First? Asteya Dec próbowała swoich sił w programach telewizyjnych, a jej głos można było usłyszeć na wyborach Miss Polski, Miss Supranational oraz Miss International. Koncertowała w całej Polsce, Niemczech, Hiszpanii, a nawet na Ibizie. DJ-ka Klaudia Kłósek z kolei za konsoletą stio już od 2012 roku. Pierwsze kroki stawiała jako turntablistka. Wówczas pod okiem specjalistów nauczyła się scratchować, jugglować i mixować. Tworzy imprezy nawet dla najbardziej wymagających.

- Choć najbardziej łączy nas profesjonalizm, dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wpasować się w każdy klimat wydarzenia - twierdzą dziewczyny.

Asteya Dec i Klaudia Kłósek na scenie Dzień Dobry TVN

Girls First specjalizują się w łączeniu utworów w zaskakujące mashupy. Aktualnie pracują również nad swoimi autorskimi piosenkami.

- Nawet w tych trudnych czasach nie można się poddawać i warto robić swoje. Spełniamy marzenia i wspierajmy się nawzajem - mówią.

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości