Newsy

Emma Roberts jest w ciąży! Kim jest ojciec dziecka?

Newsy

Emma Roberts, 29-letnia aktorka, bratanica Julii Roberts, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem dziecka jest Garrett Hedlund, chłopak Roberts, który również jest aktorem.

Emma Roberts i Garrett Hedlund spodziewają się pierwszego dziecka

Jak doniosło "Us Weekly", aktorka Emma Roberts, bratanica Julii Roberts, znana z ról w takich filmach, jak "Walentynki", "Całkiem zabawna historia" czy z serialu "Królowe Krzyku", po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem dziecka jest Garrett Hedlund, amerykański aktor, z którym Roberts spotyka się od marca zeszłego roku.

Emma uchodzi za jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek swojego pokolenia. Jej fanów ciekawi więc, czy nowa rola była planowana. Sama aktorka nie skomentowała jednak jeszcze tych doniesień.

Kim jest chłopak Emmy Roberts, Garrett Hedlund?

Garrett zasłynął na dużym ekranie w filmie "Twarda sztuka", gdzie partnerował Lindsay Lohan. W ostatnich latach grał także w "Country Strong" z Leighton Meester i Gwyneth Paltrow, a także w "Potrójnej granicy" u boku Bena Afflecka.

Hedlund przez pięć lat związany był z aktorką, Kirsten Dunst. Hedlund i Dunst rozstali się jednak, a sama Kirsten związała się ze swoim partnerem z serialu "Fargo".

Jak się jednak okazuje, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Garrett znalazł bowiem szczęście u boku Emmy Roberts. Nie pozostaje więc nic innego niż pogratulować przyszłym rodzicom i poczekać na oficjalny komentarz z ich strony.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Barbara Kurdej-Szatan powitała nowego członka rodziny. „Zwariowaliśmy ze szczęścia"

Anna Kalczyńska na spotkaniu z najlepszymi przyjaciółkami. „Moje siostry”

Dominika Gwit rozebrała się „w kobiecym interesie”. Aktorka przypomina o regularnych badaniach

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości