Newsy

Dzień Dobry TVN powraca do odświeżonego studia. "To fantastyczna transformacja"

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Witamy w naszym odświeżonym studiu
Witamy w naszym odświeżonym studiu Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Po wakacyjnej przerwie wróciły codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Anna Kalczyńska i Damian Michałowski we wtorek, 16 sierpnia powitali widzów w odświeżonym studiu. - Rozpoczynamy nowy sezon - oznajmili z radością.

Powrót Dzień Dobry TVN 

We wtorek, 16 sierpnia punktualnie o 9:00 nasi stęsknieni prowadzący z szerokimi uśmiechami powitali widzów. - Rozpoczynamy nowy sezon Dzień Dobry TVN. Od dzisiaj jesteśmy razem z Państwem. Jak my się cieszymy - zapowiedział Damian Michałowski. - Codziennie widzimy się z Państwem od 9:00, ale już od września od 8:00 - dopowiedziała Anna Kalczyńska.

- Przygotowaliśmy bardzo dużo fajnych tematów, ale na sam początek chcielibyśmy pochwalić się naszym nowym domem i Państwa nowym domem, do którego serdecznie zapraszamy - nowe studio Dzień Dobry TVN! - oznajmił Damian Michałowski.

Witamy w odświeżonym studiu Dzień Dobry TVN

Przypomnijmy, że podczas weekendowych wydań Dzień Dobry Wakacje zapraszaliśmy widzów do udziału w Projekcie Plaża, a naszych rozmówców gościliśmy w studiu plenerowym. W tym czasie trwały prace nad odświeżeniem wnętrza Dzień Dobry TVN. - To dlatego podróżowaliśmy po Polsce. To dlatego witaliśmy się z Państwem na dole przy ul. Marszałkowskiej, żeby tutaj mógł dokonać się ten piękny remont, ta fantastyczna transformacja - wyjaśniła Anna Kalczyńska.

Energetyczne barwy w studiu i wygodne kanapy przypadły do gustu naszym gospodarzom. - Mam nadzieję, że Państwu też się tutaj podoba - powiedziała Anna Kalczyńska.

Zobacz w materiale wideo, jak przebiegał remont studia. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości