Newsy

Dzień Dobry TVN najlepszym programem porannym. TVN Grupa Discovery liderem we wrześniu

Newsy

Autor:
Adam
Barabasz
logo TVN

Wrzesień przyniósł ogromne sukcesy, ugruntowując TVN Grupę Discovery na pozycji najsilniejszego nadawcy w Polsce. Szczególnie bliskie sercu naszej redakcji jest uznanie dla Dzień Dobry TVN. Olbrzymią sympatią i zaufaniem widzów cieszą się również "Fakty" oraz TVN24 i TVN7.

Największe hity TVN

We wrześniu udział w rynku TVN Grupa Discovery wyniósł 25,8 proc., co sprawia, że byliśmy we wrześniu największym nadawcą na rynku. Najchętniej oglądaną pozycją w ramówce stacji były "Fakty", oglądało je średnio blisko 2,2 mln widzów. Program regularnie deklasuje pozostałe serwisy informacyjne w kraju.

Widzowie chętnie też sięgają po nowe sezony kultowych produkcji TVN. Wśród nich największą popularnością cieszą się "Kuchenne rewolucje" dając stacji 18-procentowy udział w rynku. Niesłabnącą popularnością cieszą się również pozostałe formaty rozrywkowe: "Mam talent!","MasterChef" oraz "Milionerzy". Odcinek z 23 października, w którym padła tytułowa wygrana, zanotował rekordową oglądalność. Na brak sympatii widzów nie może narzekać serial "Na Wspólnej" i program interwencyjny "Uwaga!". Widzowie TVN7 doceniają "BrzydUlę" oraz "Hotel Paradise". Dzień Dobry TVN we wrześniu był najchętniej wybieranym programem śniadaniowym.

- Widzowie postawili na naszą ofertę, co idealnie opisują wrześniowe wyniki oglądalności głównej stacji i pozycja lidera - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy. - Obserwujemy jak chętnie oglądana jest sprawdzona, jakościowa rozrywka, jak bardzo angażują historie bohaterów programów i seriali TVN. Świetnie radzi sobie także Dzień Dobry TVN, które pozostaje najchętniej oglądanym porannym programem. Z kolei TVN7 trzyma poziom i już na stałe dołączył do grona największych kanałów na rynku. A jeśli dodamy do tego ogromną popularność naszych produkcji w Playerze, to lepszego rozpoczęcia ramówki nie mógłbym sobie życzył - podkreślił.

TVN Grupa Discovery liderem we wrześniu

TVN Grupa Discovery pozostaje niekwestionowanym liderem w kategorii kanałów tematycznych. Wśród stacji newsowych najlepsze wyniki w minionym miesiącu osiągnęła stacja TVN24. Niemal wszystkie programy uzyskały bardzo dobre wyniki oglądalności, co przełożyło się na rekordowy wrzesień w historii kanału. Wielka popularnością cieszy się również serwis internetowy redakcji. Z kolei TVN Style po raz kolejny udowodniła, że jest najchętniej wybieraną stacją lifestylową w kraju.

Serwis Player również nieustannie potwierdza swoją silną pozycję. Świetne wyniki osiągają w nim jesienne premiery. Pod względem popularności przoduje w tej chwili serial "Skazana". Do innych chętnie oglądanych programów należały również: "Hotel Paradise Extra", "Top Model" i "BrzydUla".

Zobacz wideo: Dzień na planie "Receptury"

Dzień na planie "Receptury"
Dzień na planie "Receptury" Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości