Newsy

Dzień Dobry TVN od 2 sierpnia codziennie rano. "Wiemy, jak ważny jest dla naszych widzów program"

Newsy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

W sierpniu każdy poranek wypełniony będzie dobrą energią - powracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje w weekendy. Uwielbiane przez widzów pary prowadzących będą Was witać od poniedziałku do niedzieli o godz. 9:00. Co czeka nas w wakacyjnych wydaniach programu?

Dzień Dobry TVN codziennie w sierpniowe poranki

Już od 2 sierpnia wszystkie wakacyjne poranki wypełnią się pozytywną energią. Dzień Dobry TVN powróci do codziennych wydań programu. Agnieszka Woźniak – Starak i Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zadbają o to, by od poniedziałku do niedzieli widzowie mogli zaczynać dzień ze swoimi ulubionymi prowadzącymi.

Wiemy, jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów. Od stycznia do czerwca DDTVN utrzymał pozycję lidera w grupie komercyjnej. To dla nas ogromna motywacja do tego, by tworzyć coraz lepszy program w odpowiedzi na zaufanie, którym obdarzają nas nasi widzowie

- podkreśla producentka, Ewa Baj.

Dzień Dobry TVN w sierpniu - co w programie?

W wakacyjnych odcinkach kontynuowane będą cykle: "Rey smakuje" z Mikołajem Reyem, "Do zobaczenia" z Michałem Cessanisem i "Co z tego wyrośnie?" z Łukaszem Skopem.

Nie zabraknie aktualnych, wakacyjnych tematów, które zapewnią widzom dostęp do najważniejszych informacji, nawet podczas urlopów i wyjazdów. Niektóre z odcinków programu powstaną w całości w wyjazdowych studiach.

Zobacz wideo: Pogodni TVN w Dzień Dobry Wakacje

Zobacz także:

Robert Kochanek zdradził, dlaczego zależało mu na udziale w programie "40 kontra 20". "Szczęście było codziennie"

Filip Chajzer dziękuje strażakom. Po tym, co zobaczył na drodze, nie mógł postąpić inaczej: "Robicie kawał dobrej roboty"

Mateusz Gessler i jego przepis na chłodnik z botwinki. Jak zrobić pyszną zupę na zimno?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości