Newsy

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wie gdzie jest Dawid Żukowski? "Mam złe przeczucia"

Newsy

Aktualizacja:
fot. Komenda Stołeczna Policji

Dawid Żukowski (5 l.) nadal nie został odnaleziony. W sprawę postanowił zaangażować się również znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Jackowski powiedział, że ma "złe przeczucia". Co więcej wie na temat zaginięcia Dawida?

Więcej:

Ojciec Dawida Żukowskiego przed śmiercią wysłał dramatycznego SMS-a do matki

Zaginiony kilka dni temu chłopiec - Dawid Żukowski (5 l.) - nadal nie został odnaleziony. Zgłoszenie o utracie kontaktu z chłopcem i jego ojcem policja dostała okoły północy od zaniepokojonej osoby z rodziny w środę w ubiegłym tygodniu.

NAJNOWSZE INFORMACJE:

Krew Dawidka Żukowskiego w aucie jego ojca?!

Poszukiwania dziecka rozpoczęły się w nocy. Wiadomo, że pięcioletni Dawid został zabrany przez swojego ojca z miejsca zamieszkania ok. godz. 17 w środę. Mężczyzna miał prawa rodzicielskie - ta sprawa nie ma charakteru uprowadzenia. Według informacji policji, przed godziną 21 ojciec najprawdopodobniej odebrał sobie życie.

Więcej:

Jasnowidz Jackowski o 2019 roku

W sprawę zaangażował się również znany polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski.

Mam złe przeczucia - powiedział w rozmowie z SE.pl Krzysztof Jackowski pytany o sprawę zaginięcia pięcioletniego Dawida.

Jackowski przyznał również, że dokonywał już wizji na temat tej tajemniczej historii. Zdaniem Jackowskiego, Dawida Żukowskiego należy szukać bliżej Grodziska Mazowieckiego.

Więcej:

Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Jego ojciec popełnił samobójstwo, policja w domu dziadków

Jak w dniu zaginięcia wyglądał Dawid Żukowski?

Policjanci w Grodzisku Mazowieckim znaleźli samochód, którym jeździł ojciec z dzieckiem. To szara skoda fabia WGM 01K9. Na miejscu pasażera od strony kierowcy na szybie jest zasłona przeciwsłoneczna z logo Zygzaka McQuinna, czerwonej wyścigówki z bajki "Auta". Zdjęcie samochodu udostępniono na Twitterze warszawskiej policji. Wciąż trwają poszukiwania 5-latka.

Dawid ma około 110 centymetrów wzrostu i szczupłą budowę ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawą stronę. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości