Newsy

Pogoda w weekend: będzie słonecznie, ale chłodno

Newsy

Jaka będzie pogoda w weekend, 4 i 5 września 2021 r.? Według prognoz, w sobotę zachmurzenie będzie umiarkowane. Temperatura wahać się ma od 15 do 20 st. C. Powieje północno-wschodni i wschodni wiatr. Pogoda w niedzielę będzie podobna.

Pogoda w nocy, z piątku na sobotę, 3/4 września 2021 r.

W nocy pogodnie, tylko na wschodzie i północnym wschodzie okresami zachmurzenie duże i możliwy słaby przelotny deszcz. Lokalnie w zachodniej połowie kraju mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Temperatura minimalna od 3 st. C (przy gruncie lokalnie około 1 st. C) na północnym wschodzie do 9 st. C w centrum kraju i 13 st. C na południowym wschodzie oraz nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich i północnych.

Pogoda w sobotę, 4 września 2021 r.

Pierwszy dzień weekendu upłynie pod znakiem umiarkowanego zachmurzenia. Tylko w południowo-wschodnich regionach kraju będzie duże z przelotnymi opadami deszczu do 3 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 15 st. C na Suwalszczyźnie, przez 17 st. C w centrum, do 20 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje północno-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Pogoda w niedzielę, 5 września 2021 r.

Na niedzielę dla całej Polski synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura sięgnie maksymalnie od 14 st. C na Podlasiu, przez 16 st. C w centrum, do 18 st. C na zachodzie kraju. Będzie wiać północno-wschodni i wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Zobacz także:

Antybiotyki zwiększają ryzyko wystąpienia raka jelita grubego. Nowe badania

WHO obserwuje nowy, niepokojący wariant koronawirusa. Pierwsze przypadki już w Polsce

500 plus według nowych zasad. Sprawdź, co się zmieni

Autor: Iza Dorf

Źródło: TVN Meteo/PAP

Pozostałe wiadomości