Newsy

Odnaleziono ciało w lesie niedaleko Częstochowy. Czy to jedna z poszukiwanych kobiet?

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
RMF FM, Gazeta.pl

Odnaleziono ciało w lesie niedaleko Częstochowy. Jak podaje RMF FM, może być to jedna z poszukiwanych od tygodnia kobiet - 45-letnia Aleksandra lub jej 15-letnia córka Oliwia. W miejscu znalezienia zwłok zauważono również szczątki psa.

Ciało w lesie koło Częstochowy

Jak podaje na Twitterze dziennikarz RMF Marek Balawajder, odnaleziono ciało kobiety w lesie koło Częstochowy. Według nieoficjalnych doniesień może ono należeć do 45-letniej Aleksandry lub 15-letniej Oliwii, które są poszukiwane już od kilku dni.

Jak reagować na przemoc?

Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzienia
Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzieniaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Policjanci niedaleko Częstochowy znaleźli ciało kobiety - ustalili reporterzy @RMF24pl. To może być jedna z poszukiwanych od kilku dni kobiet z Częstochowy - czytamy. Portal podaje również miejsce odnalezienia ciała. Jest to mała miejscowość o nazwie Rosochacz. Przy zwłokach znaleziono również szczątki psa.

Zaginięcie Aleksandry i Oliwii

Poszukiwania Aleksandry i jej córki Oliwii trwają już od 10 lutego. Kobiety w niewyjaśnionych okolicznościach opuściły mieszkanie w Częstochowie wraz ze swoim psem. Od tamtej chwili kontakt rodziny z Aleksandrą i Oliwią się urwał.

W sprawie zaginięcia kobiet podejrzewany jest sąsiad 52-letni Krzysztof R. Postawiono mu zarzut podwójnego zabójstwa. Podejrzany nie chciał złożyć wyjaśnień i nie przyznał się do winy. Dla dobra śledztwa nie ujawniono szczegółów i motywów dotyczących zbrodni.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: RMF FM, Gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Douglas Sacha/ Getty Images

Pozostałe wiadomości