Newsy

4-letnia dziewczynka wbiegła pod ciężarówkę. Dziecko nie przeżyło

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
lubelska.policja.gov.pl/wp.pl
Wypadek

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Czerśl w województwie lubelskim. Czteroletnia dziewczynka została potrącona przez ciężarówkę. W wyniku odniesionych obrażeń dziecko zmarło na miejscu.

Dziecko wbiegło pod ciężarówkę

13 czerwca po godz. 7:20 w powiecie łukowskim doszło do tragicznego wypadku. Jak poinformowała w mediach społecznościowych Policja Lubelska, 4-letnie dziecko wbiegło pod ciężarówkę. Niestety nie udało się uratować życia dziewczynki - zmarła na miejscu wypadku.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Droga wojewódzka nr 807 jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Jak czytamy na portalu "Wirtualna Polska", funkcjonariusze ustalili, że dziecko potrącił 49-letni kierowca samochodu ciężarowego marki MAN. Dziewczynka wybiegła na drogę z pobliskiej posesji i wpadła wprost pod koła jadącego auta, które nie zdążyło wyhamować.

4-latka zmarła na miejscu wypadku

W wyniku wypadku 4-latka doznała poważnego urazu i zmarła na miejscu. Według informacji podanych w mediach 49-latek był trzeźwy. Policja ustala szczegóły dotyczące wypadku.

Pod nadzorem prokuratury przeprowadzone zostanie śledztwo, mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu i okoliczności wypadku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: lubelska.policja.gov.pl/wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dies-irae/Getty Images

Pozostałe wiadomości