Newsy

19-letni TikToker znaleziony martwy na parkingu. Kilka godzin wcześniej opublikował niepokojące wideo

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
variety.com/o2.pl
Świeczka żałobna

Cooper Noriega - gwiazdor TikToka - nie żyje. Został znaleziony martwy na parkingu centrum handlowego w Los Angeles. Jego marzeniem było otwarcie własnego ośrodka odwykowego.

Cooper Noriega - nie żyje

Gwiazdor TikToka Cooper Noriega zmarł w wieku 19 lat. Jak podaje portal variety.com, osoba, która znalazła jego ciało na parkingu niezwłocznie zawiadomiła policję. Nie znaleziono śladów przemocy. Przyczyna śmierci nie została ujawniona. 

Zobacz wideo: Odeszli w 2021

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Na kilka godzin przed zdarzeniem influencer opublikował niepokojące nagranie na TikToku, które przedstawia, jak leży w łóżku. Filmowi towarzyszy podpis: "Kto jeszcze myśli, że umrze młodo". Wiadomo, że Cooper Noriega od lat zmagał się z uzależnieniem od środków odurzających. Jak podkreśla o2.pl, kiedy w 2020 roku przedawkował fentanyl, rozpoczął walkę o zdrowie. Jego marzeniem było otwarcie własnego ośrodka odwykowego. 

Ostatnio w jednym z postów poinformował, że stworzył grupę na Discordzie zajmującą się zdrowiem psychicznym. - Chciałbym wykorzystać mój wpływ, aby stworzyć przestrzeń zbudowaną na szerzeniu świadomości i normalizacji mówienia o chorobach psychicznych - napisał Cooper Noriega na swoim profiu na Instagramie.

Cooper Noriega - kim był?

Cooper Noriega szerszej publiczności dał się poznać za sprawą filmików na TikToku. Podejmował współpracę m.in. z muzykami. Jego profil obserwuje 1,7 miliona osób. Fani i influencerzy 19-latka żegnają go w mediach społecznościowych.

"Spoczywaj w pokoju", "Nie mogę w to uwierzyć. W zeszłym tygodniu robiliśmy sesję zdjęciową", "Nie mam słów… tak bardzo cię kochamy Coop", "Serce mnie boli. To nie może być prawda", "Zbuduję ten ośrodek na Twoją cześć", "Spoczywaj w pokoju. Wciąż mam dla ciebie postój na mojej kanapie", "Odszedł zbyt wcześnie. Nigdy nie zostanie zapomniany" - czytamy pod jego postami.

Zobacz wideo: Uwaga! TVN. 16-letnia Malwina nie żyje

Uwaga! TVN. 16-letnia Malwina nie żyje
Uwaga! TVN. 16-letnia Malwina nie żyje

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: variety.com/o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: fhm/Getty Images

Pozostałe wiadomości