Newsy

MODIVO współpracuje z "Top Model". Co uczestnicy programu zawdzięczają multibrandowi?

Newsy

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Materiały prasowe MODIVOSophie Mokhar, Kacper Jasiński i Julia Sobczyńska

Na antenie TVN wyemitowano właśnie jubileuszową, 10. edycję programu "Top Model". Mimo upływu lat, show nadal cieszy się ogromną popularnością i przyciąga widzów, a także ciekawych oraz zróżnicowanych uczestników. Stawiane przed nimi zadania niejednokrotnie przyprawiają o wielkie emocje. Czujnym okiem wysiłki osób marzących o karierze w świecie modelingu oceniają Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a także Michał Piróg w roli dobrego ducha. To wszystko jest możliwe dzięki znanemu multibrandowi, który jest partnerem programu.

Współpraca Top Model i MODIVO

Tym razem z "Top Model" po raz kolejny współpracuje MODIVO. Marka jest sponsorem nagrody o wartości 100 tysięcy złotych, a także sesji okładkowej magazynu "Glamour", która była dla uczestników ogromnym wyzwaniem, a także przełomem w ich karierach.

- Okładka "Glamour" - wciąż mam w oczach niedowiarki. Cała grupa rozwaliła system. Wiem, że to program, w którym jest rywalizacja, ale zapewniam Was, że wszyscy świetnie się bawiliśmy – wyznała Julia Sobczyńska.

MODIVO wspiera młodych

Warto wspomnieć, że w programie odbył się również pokaz mody, w którym uczestnicy mieli na sobie ubrania z oferty MODIVO. Wybieg na wiadukcie w centrum Warszawy zrobił duże wrażenie, a osoby, które najlepiej poradziły sobie w tej rywalizacji dodatkowo wygrały udział w sesji wizerunkowej multibrandu. W kampanii na sezon jesień-zima 2021/2022 wystąpili Kacper Jasiński, Julia Sobczyńska i Sophie Mokhar, a jej premiera miała miejsce podczas przerwy reklamowej w trakcie trwania "Top Model" na antenie TVN.

Marka MODIVO w ten sposób nieustannie kreuje trendy oraz odkrywa nowe talenty, które następnie wspiera i pozwala im poszerzać swoje umiejętności. Równocześnie szanuje ich różnorodność, wolność, a także wyrażanie się w artystyczny sposób.

Zobacz także:

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe MODIVO

Pozostałe wiadomości