Newsy

"Co było dalej?" Widzowie Dzień Dobry TVN znowu nie zawiedli

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Dzień dobry TVN
Co było dalej…?
Co było dalej…? Dzień Dobry TVN
wideo 2/8
Dzień Dobry TVNCo było dalej…?

Poniedziałkowy poranek to idealny moment na pobudzenie swojej kreatywności. Pomóc w tym może nowa zabawa w Dzień Dobry TVN. Tym razem Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski przygotowali dla widzów małą zagadkę. Na antenie pojawił się fragment wideo z archiwalnego wydania programu. Prowadzący zaproponowali, aby to właśnie widzowie zdecydowali o tym, "Co było dalej?".

"Co było dalej" - nowość w programie

Poniedziałkowe wydania Dzień dobry TVN zostały urozmaicone o nową zabawę - "Co było dalej?". Prowadzący zachęcają do wzięcia udziału w kreatywnym wyzwaniu.

- Chodzi o to, że puszczamy fragment z naszego programu, a Państwo wymyślacie zakończenie - tłumaczy Damian Michałowski. - To nie musi być jakie było faktycznie (...) chcemy kreatywnych odpowiedzi i na naszych socialach prosimy o te kreatywne - dodała Paulina Krupińska-Karpiel.

Na antenie zaprezentowano fragment archiwalnego wydania programu. Głównymi bohaterami filmiku byli prowadzący Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Podczas rozmowy z ekspertem od rowerów, Anna udała się na przejażdżkę jednym z nich po studiu, a Andrzej dopytywał o szczegóły.

- Rower ma być uosobieniem tych wszystkich cech, tych wszystkich pasji (...) - tłumaczył gość. - Chcesz powiedzieć, że mój rower jest wyrazem mojej osobowości? - zastanawiał się prezenter. W tym momencie nagranie się urywa. Co było dalej? Sprawdziliśmy komentarze widzów.

Najciekawsze odpowiedzi widzów

Widzowie Dzień dobry TVN jak zwykle nie zawiedli. Kreatywne i zabawne pomysły możecie przeczytać w komentarzach na naszym Facebooku. Oto kilka z nich:

- Marynarka jest ubrana to i do roweru będzie odpowiednia rama - zrymowała jedna z internautek.

- Wszyscy pobiegli za panią Anią, bo postanowiła wyruszyć w podróż, a nie wzięła kasku

Mrożącą krew w żyłach historię wymyśliła kolejna osoba. - Pani Ania wjechała w kolumnę, albo w kamerzystę - obstawiła użytkowniczka Facebooka.

A jak było naprawdę? Zobaczcie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz więcej:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Dzień dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości