Newsy

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger zostali rodzicami. Czy brat świeżo upieczonej mamy niechcący zdradził płeć dziecka?

Newsy

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger zostali rodzicami. Jaka jest płeć dziecka? Brat świeżo upieczonej mamy niechcący nakierował media na pewien trop. Rodzicom serdecznie gratulujemy.

Pierwsze dziecko Chrisa Pratta i Katherine Schwarzenegger

Media zza oceanu przekazały szczęśliwą nowinę - Chris i Katherine zostali rodzicami. Para spotyka się od 2018 roku. Poznali się w kościele katolickim, i jak oboje przyznawali w wywiadach - połączyły ich te same wartości. Związek rozwijał się błyskawicznie. Po niecałym roku spotykania się aktor oświadczył się córce byłego gubernatora stanu Kalifornia, a ta powiedziała "tak". Para pobrała się 8 lipca 2019 roku. W kwietniu media poinformowały, że Katherine i Chris spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Pratt ma już syna z poprzedniego małżeństwa z Anną Faris, z którą rozwiódł się w 2018 roku.

Narodziny dziecka Chrisa i Katherine potwierdził brat świeżo upieczonej mamy, Patrick.

Świetnie sobie radzą

- miał powiedzieć Patrick.

Został przyłapany przez dziennikarzy portalu "ET Online", gdy opuszczał w niedzielę targ w Santa Barbara w Kalifornii z torbą prezentową przewiązaną różową wstążką. Internauci snują więc domysły co do płci pierwszej pociechy - ich zdaniem różowa wstążka wskazuje na dziewczynkę.

Na oficjalne potwierdzenie płci dziecka trzeba jednak jeszcze poczekać.

Chris Pratt i Anna Faris

Związek Chrisa i Katherine cieszy się ogromnym zainteresowaniem tabloidów ze względu na poprzednią miłość aktora, Annę Faris. Para uchodziła za idealną, wprost uwielbianą przez Amerykanów. Ich historia zakończyła się jednak w 2017 roku, zaś do rozwodu doszło rok później. Małżonkowie pozostają jednak w bardzo przyjacielskich stosunkach. Po ogłoszeniu przez Pratta, że wraz z Katherine spodziewają się dziecka, Faris publicznie mu pogratulowała. W lutym tego roku Anna w programie Jamesa Cordena potwierdziła swoje zaręczyny z Michalem Barrettem. Oboje więc znaleźli szczęście u boku nowych partnerów.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Majka Jeżowska pochwaliła się radosną nowiną: "Żar leje się z nieba i w sercach też żar"

Joanna Przetakiewicz o Erze Nowych Kobiet. "Polki nie są szczęśliwe, bo boją się być szczęśliwe"

Wegetarianie kontra mięsożercy – kto ma rację? Bracia bliźniacy sprawdzili to na własnej skórze

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości