Newsy

"BrzydUla 2": Adam jest przekonany o śmierci Aleksa. Przyjeżdża do firmy z wieńcem pogrzebowym

Newsy

Adam Turek

Ulę nawiedzają koszmary, których nie potrafi zinterpretować. Czy kryje się za nimi coś więcej, niż tylko zły sen? Szykuje się ciężki dzień, w ciągu którego dojdzie do wielu niebezpiecznych pomyłek.

"BrzydUla 2." - nowe porządki u Dobrzańskich i Szymczyków

Zarówno Anię, jak i Ulę budzą hałasy w kuchni. Okazuje się, że mama Maćka i Marek zdecydowali się zaprowadzić nowe porządki. W końcu oboje postanowili, że będą spędzać w kuchni więcej czasu. Zdenerwowane sytuacją w domu kobiety przyjeżdżają do pracy.

W tym czasie przerażony Marek wpada do szkoły i pędzi do klasy Kuby, któremu przez pomyłkę zapakował kanapkę Julki - z serem, na który chłopiec jest uczulony. Na szczęście dzieci zorientowały się, że tata się pomylił i zamieniły się drugimi śniadaniami. Wiadomość o pomyłce dotarła jednak do Uli, która staje w obronie Marka.

Problemy rodzeństwa Febo

W F&D Bożenka i Ewa zastanawiają się nad prezentem dla hospitalizowanego Aleksa. Finalnie dochodzą do wniosku, że ostateczna decyzja należy do Adama, jednak nie mogą się do niego dodzwonić. Kiedy Turek oddzwania z rozmowy wnioskuje, że Aleks umarł, a w firmie trwają przygotowania do pogrzebu. Żegna się ze swoim prześladowcą upijając się, po czym jedzie do firmy. Zjawia się więc na miejscu z okazałym wieńcem pogrzebowym. Niestety, zauważają go pracownicy i rozpoczynają się plotki.

W tym samym czasie Paulina rozmawia z Ficem - obawia się, że Capote będzie chciał zrzucić winę za zamach na Aleksa na nią. Mecenas uspokaja ją, że zeznania przestępcy nie są dla niej żadnym zagrożeniem.

Zobacz wideo: Julia Kamińska ma swój sposób na trudne sceny z dziećmi w "BrzydUli"

Zobacz więcej:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości