Newsy

"BrzydUla 2."Paulina w szpitalu drży o życie brata. Towarzyszy jej Feliks

Newsy

Brzydula odcinek 133

Po strzelaninie Paulina czuwa przy szpitalnym łóżku brata. Aleks wciąż jest w śpiączce i nie wiadomo czy i kiedy się z niej obudzi. Mecenas Fic próbuje ułożyć wszystkie zdarzenia tak, żeby ich przebieg był korzystny dla jego klientki. Co zrobi, kiedy dowie się o kłótni Febo?

W jakim stanie jest Aleks?

Paulina i Feliks, adwokat czuwają przy szpitalnym łóżku Aleksa, choć kierują nimi różne pobudki. Siostra drży o życie brata, w tym samym czasie Fic próbuje ułożyć wersję zdarzeń i linię obrony. Febo nie ma do tego głowy i wyprasza prawnika z pokoju. Adwokat próbuje przekonać swoją klientkę, że kluczowe dla sprawy będą zeznania jej brata. Kiedy dowiaduje się, że rodzeństwo przed wypadkiem pozostawało w konflikcie, traci nadzieję na korzystne rozwiązanie. Czy rzeczywiście Aleks zdecyduje się zeznawać przeciwko swojej siostrze, kiedy wybudzi się ze śpiączki? Czy jego stan poprawi się na tyle, żeby mógł zeznawać?

Marek gasi pożar w Febo&Dobrzański

Plotki w Febo&Dobrzański nie pomagają uspokoić atmosfery. Po postrzeleniu Aleksa i zatrzymaniu Pauliny w firmie wybuchła panika. Ania próbuje ugasić pożar, ponieważ nie ma z kim zostawić Karolka, zabiera go ze sobą do pracy. Niestety nie jest w stanie zapanować nad chaosem w F&D. Do sali konferencyjnej niespodziewanie wkracza Marek, który szybko dyscyplinuje pracowników.

Ania dziękuje Markowi za pomoc w konfrontacji, jednak ich rozmowa szybko schodzi na tematy problemów Dobrzańskich.

Zobacz wideo: Maja Hirsch o pracy w czasie pandemii: Nie wiem co by było, gdybyśmy nie zaczęli "BrzydUli"

Zobacz więcej:

Pozostałe wiadomości