Newsy

"BrzydUla 2" Maciek wyjeżdża z kraju. Czy Ania dogada się z jego mamą?

Newsy

Brzydula 2 odcinek 117

Mimo początkowych rozterek Szymczyk w końcu wyjeżdża do Londynu, choć nie przychodzi mu to łatwo. Żegna się z rodziną i Ulą, do której po wsparcie przychodzi też zrozpaczona Ania. W domu czeka na nią teściowa, z którą za wszelką cenę próbuje się dogadać. Co jeszcze wydarzy się w odcinku?

Prezent od Violetty

Do domu Sebastiana został przywieziony prezent od Violetty, co nie specjalnie się mu podoba. Mimo niechęci decyduje się go wypróbować i... zasypia. Kiedy się budzi jest już mocno spóźniony do pracy, ale czuje się za to bardzo wypoczęty. Niestety w biurze czeka na niego załamany Marek, który zdał sobie niestety sprawę, że jego związek to przeszłość. Jak na zły humor przyjaciela zareaguje Olszański? Tymczasem wściekła Violetta spotyka się z Ficem. Adwokat próbuje ją przekonać, że nie przyjął propozycji pana Hu. Kubasińska nie chce go słuchać.

"BrzydUla 2": Włoski plan B Pauliny

W trakcie spotkania MiroSławo z Markiem duet projektantów prosi Dobrzańskiego o szczerość. Marek zgadza się i już po chwili łamie dane słowo. Chwilę później dochodzi do starcia Pauliny z Ulą - panie nie zgadzają się, co do kluczowej dla współpracy z MiroSławo kwestii. Czy Marek stanie po stronie żony? Chwilę później okazuje się, że pani prezes ma plan na pozyskanie środków na kolekcję rozwodową. Niestety cała sytuacja nie wpływa dobrze na i tak złe relacje Dobrzańskich.

Rodzeństwo Febo spotyka się po przesłuchaniu na komisariacie w sprawie Francesco. Okazuje się, że oszust jest w Polsce i nadal okrada ludzi. Aleks i Paulina postanawiają działać i ostrzec znajomych przed nieuczciwym Włochem przebraniu. Niestety, może być już za późno.

Zobacz wideo: Co czeka Ulę i Marka w "BrzydUli 2"? "Same problemy, jeszcze troszkę się pomęczą"

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości