Newsy

"BrzydUla 2" Ula i Marek spędzili razem noc. Czy to koniec ich kłopotów małżeńskich?

Newsy

Brzydula2 Ula i Marek

Po powrocie z terapii Ula i Marek nie potrafią znaleźć sobie miejsca. W końcu padają sobie w objęcia i tak zasypiają. Rano budzą ich szczęśliwe dzieci, Julka i Kuba, które bardzo cieszą się z takiego obrotu sprawy. Czy sielanka na dobre powróci do domu Dobrzańskich?

Czy Ula i Marek do siebie wrócą?

Po nocy spędzonej na sofie Dobrzańscy są pełni nadziei, że ich małżeństwo uda się jednak posklejać. Rodzina razem siada do przygotowanego przez dzieci śniadania i kiedy wydawało się, że nic nie będzie w stanie przerwać tej radosnej atmosfery odwiedza ich Paulina, z którą Marek ma jechać do Poznania. Chwilę później, w drodze do pracy, szczęśliwa Dobrzańska zwierza się Ani z wydarzeń ostatniej nocy, jednak przyjaciółka szybko sprowadza ją na ziemię i opowiada o spotkaniu z Pauliną w domu Uli - podczas jej nieobecności.

"Brzydula 2" odc. 115: Maciek dostaje propozycję pracy

Kiedy u Maćka pojawia się jego kumpel Grzesiek, chłopak jest pełen wątpliwości. W końcu już raz go zawiódł i to w momencie, w którym Szymczyk bardzo potrzebował pomocy w znalezieniu pracy. Mimo że nie wierzy w dobre intencje kolegi, postanawia go wysłuchać i słusznie, bo jak się okazuje ten ma dla Maćka bardzo korzystną ofertę pracy. Miałby pomóc w rozkręcaniu firmy budowlanej. Pensja jest więcej niż satysfakcjonująca, jest też jednak mały haczyk... Jak zareaguje na niego Szymczyk?

Angelica swata Violettę i Sebastiana

Gdy siostry Kubasińskie idą na kolację do Sebastiana, Violetta nie jest specjalnie zadowolona. Zapowiada, że zamierza się szybko "zmyć", jednak Angelica ma na to spotkanie inny plan. Pod byle pretekstem ulatnia się z domu Olszańskiego, zostawiając byłych kochanków samych. Pod wpływem wspomnień Viola i Seba zaczynają szczerą rozmowę. Czy dadzą szansę uczuciu, które ewidentnie się w nich tli?

Serial "BrzydUla" możesz oglądać w serwisie player.pl.

Zobacz wideo: Jak obsada "BrzydUli" zareagowała na nowych aktorów?

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości