Newsy

Jak obsada "BrzydUli" zareagowała na nowych aktorów? "To nie jest łatwe i wygodne"

Newsy

Obada serialu "BrzydUla" zdążyła się zgrać i zintegrować już podczas kręcenia pierwszych odcinków 10 lat temu. Niedawno dołączyli do nich nowi aktorzy. Jak zareagowała na nich "stara gwardia"?

Jesienią ubiegłego roku serial "BrzydUla" wrócił po wieloletniej przerwie. W nowych odcinkach widzimy dobrze znanych bohaterów z pierwszego sezonu, jednak towarzyszą im nowe postaci. Do obsady kultowej już telenoweli dołączyli między innymi Paulina Kondrak, Katarzyna Ankudowicz oraz Piotr Rogucki.

"BrzydUla 2". Nowi bohaterowie w serialu

Ostatnio mieliśmy okazję spotkać się z obsadą "BrzydUli" w trakcie nagrań kolejnych odcinków. W rozmowie z Filipem Bobkiem nasz reporter Mateusz Łysiak spytał o to, jak ekipa, która pracowała za sobą od pierwszych odcinków serialu, przywitała nowych aktorów.

- Zdaję sobie sprawę, że to nie jest łatwe, wejść komuś nowemu z obsady do takiej pełnej, zgranej i dobrze znającej się rodziny. To na pewno nie jest łatwe i wygodne, ale zapewniam, że wszyscy staramy się, żeby ktoś nowy w zespole czuł się bardzo dobrze - mówił serialowy Marek.

"BrzydUla 2". Praca na planie w pandemii

"BrzydUla" wróciła na antenę w wyjątkowo trudnym czasie dla branży rozrywkowej. Przez pandemię praca na planie wygląda inaczej. Aktorzy i ekipa noszą maseczki ochronne, a dodatkowo są poddawani testom na koronawirusa.

- Nie wiem, co by było, gdybyśmy nie zaczęli "BrzydUli". Myślę, że byłoby słabo - powiedziała Maja Hirsch, nawiązując tym samym do trudnej sytuacji zawodowej wielu artystów.

Jak wygląda ustalanie pracy na planie "BrzydUli" w czasie pandemii? Serialowa Paulina Febo zdradziła, jak wyglądają plany ekipy na najbliższe miesiące. Zobacz materiał wideo.

Zobacz też:

"BrzydUla 2". Małżeństwo Uli i Marka przechodzi kryzys. Filip Bobek zdradził nam, jak powinien postąpić Dobrzański

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach "BrzydUli 2". Jej wygląd zaskoczy wszystkich. Zobacz, jak się zmieniła

Złote myśli Violetty Kubasińskiej, czyli jak bohaterka "BrzydUli" przekręca znane powiedzenia. Odgadniesz je wszystkie?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości