Big Brother 2. Natalia Dawidowska opuściła dom Wielkiego Brata

Newsy

Aktualizacja:

Program "Big Brother" kolejny raz dostarczył widzom emocji. W ostatnim odcinku Dom Wielkiego Brata opuściła Natalia Dawidowska. Dziś uczestniczka gościła w studiu Dzień Dobry TVN. Jak wspomina udział w show?

Big Brother 2: Kto odpadł?

Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa, Aleksandra Balawender, Małgorzata Szmal, Łukasz Stawicki, Katarzyna Strojek, Sarah Poznachowski, Dawid Łojewski i Natalia Dawidowska.

W zeszłą niedzielę odbyły się kolejne nominacje. Zgodnie z decyzją widzów Dom Wielkiego Brata opuściła Natalia Dawidowska. Podczas pożegnania z mieszkańcami, uczestniczka przyznała, że spodziewała się tego, że to właśnie ona zostanie wyeliminowana.

Jak uczestniczka wspomina udział w programie?

Natalia ze względu na swój kontrowersyjny wygląd była różnie oceniana przez publikę programu. Jak sama wspomina, nie brała do siebie opinii innych.

Nie podchodziłam do tego w ten sposób, że patrzyli na mnie, jak na coś dziwnego, wyjątkowego. Dla mnie najważniejsze jest to, że dumna jest ze mnie moja rodzina, że pokazałam siebie, że byłam sobą.

Uczestniczka dodała, że w Domu Wielkiego Brata odbywały się spory, ale uczestnicy byli tolerancyjni.

Były sytuacje sporne, gdzie próbowali mnie gdzieś uszczypnąć, wbić szpilkę. To jest normalne.

Najlepszym sposobem Natalii na poradzenie sobie ze złośliwościami jest niereagowanie i wyjście z podniesioną głową.

Warto jest uśmiechnąć się, pomachać, powiedzieć cześć i iść dalej.

Kto odpadnie w kolejnym odcinku?

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata jako kandydatów do wyeliminowania wybrali Natalię Nienałtowską, Ewę Kępys oraz Kamila Lemieszewskiego. Wyniki poznamy już w niedzielę, 3 listopada podczas Big Brother Arena.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń