Big Brother 2. Malwina i Sandra opuściły dom Wielkiego Brata

Newsy


Na tydzień przed Wielkim Finałem drugiej edycji programu Big Brother z domem Wielkiego Brata pożegnały się Malwina Ha i Sandra Mendelowska. Obie półfinalistki były gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN.

Ten tydzień bez wątpienia należał do niezwykle emocjonujących. Tym razem do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowano: Kamila, Malwinę i Sandrę. Ostatecznie, z programem pożegnały się Sandra i Malwina.

Kim jest Malwina Ha?

Malwina to 28-latka o korzeniach polsko-wietnamskich, która przez wiele tygodni była ulubienicą tysięcy fanów Big Brothera. Jako buddystka wierzy w to, że każdy zasługuje na szacunek i jak sama przyznaje, identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Uwielbia kluby i taniec, a pomimo niepozornego wzrostu potrafi tupnąć nogą. Zapytana o to, czego nauczył ją program powiedziała:

Ten program nauczył mnie być pewniejszą siebie, mówić swoje zdanie, uporu i pokory.

Kim jest Sandra Mendelowska?

Sandra to 20-letnia studentka AWF z Krosna. Trenuje biegi, pływanie, a sport to pasja, z którą wiąże swoją przyszłość. Nie lubi nudy i siedzenia w miejscu. Będąc w programie obcięła włosy na cele charytatywne i przekazała je fundacji zapewniające peruki osobom chorym.

Była to przemyślana decyzja i byłam świadoma tego, że je obcinam i oddaję – wyznała w studiu Dzień Dobry TVN.

Na pytanie o to, jak program zmienił jej życie odpowiedziała:

Ogromnie! Big Brother zmienił moje życie diametralnie. Zaczynam nowe życie. Mam bardzo duże wsparcie, bardzo dużo pozytywnie zaskakujących mnie komentarzy, za co naprawdę bardzo dziękuję. Jestem w szoku jak zostałam odebrana, mimo tak krótkiego czasu - powiedziała Sandra.

Wielki Finał już za tydzień! Kto wygra? Wszystko w rękach widzów!

Zobacz też:

Magda Zając. Z „Big Brothera” na sołtyskę

Big Brother 2. Ania Azvarina opuściła Dom Wielkiego Brata

Big Brother 2. Ewa opuścił dom Wielkiego Brata

Autor: Agata Polak