Big Brother 2. Ewa opuścił dom Wielkiego Brata

Newsy


Program "Big Brother" kolejny raz dostarczył widzom emocji. W ostatnim odcinku dom Wielkiego Brata opuściła Ewa Kępys. Dziś uczestniczka gościła w studiu Dzień Dobry TVN. Jak wspomina udział w show?

Big Brother 2: Kto odpadł?

Kolejna w tym sezonie "Big Brother Arena" za nami. Dom Wielkiego Brata musiała opuścić jedna osoba. Na dobrowolne wyjście z Domu Wielkiego Brata zdecydowała się Ewa Kępys.

Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa, Aleksandra Balawender, Małgorzata Szmal, Łukasz Stawicki, Katarzyna Strojek, Sarah Poznachowski, Dawid Łojewski i Natalia Dawidowska, Vasilis Tomazos.

Dlaczego Ewa opuściła program?

We wtorek z Domu Wielkiego Brata dobrowolnie wyszła Ewa. Jej decyzja była podyktowana tym, że dom opuściła Natalię, w której jak twierdzi Ewa, się zakochała. Niestety Natalia po tym, co zobaczyła w telewizji (Ewa miała romans z Kamilem) dała dziewczynie "kosza".

Uczestniczka gościła dzisiaj w studiu Dzień Dobry TVN. Prowadzącym opowiedziała, co skłoniło ją do rezygnacji z programu.

Decyzja o opuszczeniu domu po miesiącu przebywania w nim była dosyć trudna. Stwierdziłam, że jest to rzecz, którą należy zrobić. Miałam pewne sprawy, które musiałam wyjaśnić na zewnątrz, już nie pod ostrzałem kamer. Nadal tej decyzji nie żałuję.

- powiedziała Ewa.

Rozmowa z Natalią

Ewa po wyjściu z programu wyjaśniła nieporozumienia, jakie pojawiły się między nią a Natalią. Jak przebiegła rozmowa?

Była zraniona i oczywiście się jej nie dziwie. Natomiast w momencie, w którym Natalia opuściła Dom Wielkiego Brata, nie mogłyśmy ze sobą porozmawiać. Chwilę przed jej wyjściem usłyszałam, że liczy na to, że będzie na nią czekała jej była dziewczyna. Wielokrotnie powtarzała też, że nadal ją kocha.

Kamil okazał się dobrym przyjacielem, który wspierał Ewę w trudnych momentach. Uczestniczka dała się ponieść chwili. Czy po wyjściu chłopaka z programu planuje wspólną przyszłość?

Nie wybiegałabym tak daleko w przyszłość. Póki co chce wiedzieć, że nie straciłam przyjaciela. To jest dla mnie najbardziej istotne.

„Big Brother 2”. Kto odpadnie w kolejnym odcinku?

Podczas niedzielnej Areny nominowane zostały kolejne osoby. Uczestnicy, którzy mogą odpaść w następnym odcinku to Wiktor, Ania, Malwina, Martyna oraz Mateusz.

Zobacz też: Big Brother. Nowe osoby w domu Wielkiego Brata?

Autor: Bernadetta Jeleń