Newsy

Awaryjne lądowanie przez agresywną pasażerkę. Personel nie mógł zapanować nad jej zachowaniem

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
podroze.gazeta.pl
Jak zachowują się pasażerowie na pokładzie?

Na pokładzie samolotu brytyjskich linii lotniczych Jet2 jedna z lecących kobiet rozpętała awanturę. Atakowała nie tylko innych pasażerów, ale także członków załogi. Sytuacja była na tyle poważna, że maszyna musiała awaryjnie lądować. Nagranie z tego zajścia trafiło do sieci.

Awaryjne lądowanie przez agresywną pasażerkę

Pasażerowie lotu z Manchesteru do Antalyi będą pamiętali bardzo długo tą podróż. To dlatego, że przez agresywną kobietę musieli awaryjnie lądować w Wiedniu. Pasażerka wywołała awanturę, biła załogę oraz inne osoby znajdujące się na pokładzie. Okazało się, że pasażerkę rozwścieczyło płaczące niemowlę.

Podróżnicy i ich niezwykłe wyprawy

Ręka z Nicei, czyli jak Rey został piekarzem
Ręka z Nicei, czyli jak Rey został piekarzem Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Trasa miała trwać 4,5 godziny, jednak kobieta straciła cierpliwość już w połowie lotu. Personel nie mógł zapanować nad jej zachowaniem.

- W samolocie było dużo hałasu. Kobieta podeszła do personelu, który znajdował się na przodzie samolotu - była bardzo zła i nie chciała się uspokoić. Jej głos stawał się coraz głośniejszy i bardziej agresywny - krzyczała. W pewnym momencie ktoś zareagował na jej zachowanie, a ona uderzyła go w twarz. Wtedy wstał inny mężczyzna, aby załagodzić sytuację. Zabrano ją na tył samolotu - opowiadał jeden z pasażerów w rozmowie z "Manchester Evening News".

Choć personel w profesjonalny sposób próbował załagodzić zamieszanie, po wielu próbach podjęto decyzję o lądowaniu w Wiedniu. Pasażerowie wykazali się dużą wyrozumiałością wobec załogi i relacjonowali, że ta kobieta niepokojąco zachowywała się już na lotnisku.

Pasażerkę samolotu zdenerwowało płaczące niemowlę

Samolot wylądował w Wiedniu, bo było to najbliższe lotnisko. Jak wynika z relacji świadków na miejscu, kobieta uderzyła kolejnego pasażera, gdy ten próbował wysiąść. Załoga samolotu poprosiła odpowiednie służby o wyprowadzenie uciążliwej pasażerki.

Kobieta prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. Samolot wyleciał z Wiednia o godz. 13, a do Antalyi dotarł po godz. 15. Przez tę sytuację miał ponad godzinę opóźnienia. Całe zajście zostało opublikowane w sieci. 

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło: podroze.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Swell Media/Getty Images

Pozostałe wiadomości