Newsy

Antyszczepionkowcy protestowali w pasiakach, wzorowanych na strojach więźniów Auschwitz

Newsy

Aktualizacja:
Fot. facebook

Na stronie stowarzyszenia antyszczepionkowców pojawiło się zdjęcie z ich protestu przeciwko obowiązkowym szczepieniom dzieci. Uczestnicy przebrali się w pasiaki nawiązujące do strojów więźniów niemieckiego obozu koncentracyjnego Aushwitz. Zdjęcie podpisano tekstem: "Dr Mengele znów zabija". Internauci zareagowali bardzo ostro. Do sprawy odniosło się również Muzeum Auschwitz.

Ostra krytyka internautów i odpowiedź Muzeum Auschwitz

Wpis spotkał się z ogromną krytyką internautów. Zdjęcie skomentowało też Muzeum Auschwitz :

Instrumentalizacja tragedii ludzi, którzy cierpieli i ginęli w obozach koncentracyjnych po to, by wyrazić sprzeciw przeciwko szczepieniom ratującym ludzkie życie, jest objawem moralnej i intelektualnej degeneracji.

Internauci ostro skrytykowali post antyszczepionkowców:

- Takiego samozaorania to ja dawno nie widziałam. Przegięliście pałę na maksa, miło będzie popatrzeć na to jak w końcu dobiorą się wam do tyłków. Za żerowanie na strachu rodziców należy Wam się porządny wyrok. Za podpinanie się pod tragedię ofiar obozów - drugi. Każdy kolejny wasz krok pokazuje jaką bandą oszustów jesteście.

- Mam nadzieję, że prokuratura otrzyma stosowne zawiadomienie. Nawet nie mam zamiaru wykładać wam na jak wielu poziomach moralnych i etycznych niewłaściwe jest porównywanie się do ofiar holokaustu...

- To jest tak skrajnie obrzydliwe, że nawet nie mam słów. Wstydźcie się. Nie dość, że aktualnie każdy z was chełpi się stopniem naukowym Doktora Google i Manipulacji, to jeszcze macie czelność porównywać siebie do ofiar obozów koncentracyjnych.

- Nigdy to stowarzyszenie nie było zbiorem geniuszy i inteligentów. Za to teraz, państwo paranoicy i spiskowcy wyraźnie przegięli. Wykorzystać motyw najgorszej zbrodni swiata?! Zamiast nauki i dokształcania tradycyjnie wybieracie poronione pomysły.

Kolejny dowód, że antyszczepionkowa postawa koleruje ze skrajną głupotą.

- Jesteście bezdennie głupi, zacofanie bije od Was na kilometry. Jak można używać takich stwierdzeń jak "mengele". Połgłówki.... A później dziwicie się, że Was traktują wszędzie jak bandę debili....

- To jest obrzydliwe... Brzydze się i wstydzę że żyje wśród ludzi którzy oswiecimskie pasiaki zakładają w takiej sprawie!! Jest mi przykro jako wnuczcie której prababcia była w Oświęcimiu i MUSIAŁA nosić pasiak który był dla niej symbolem upodlenia, zniewolenia i bólu. Wstyd!!

Zobacz też: Tomasz Sekielski sprzedaje koszulki z plakatem filmu „Tylko nie mów nikomu” w sklepie internetowym >>> 

Część internautów popiera akcję

Pod postem pojawiły się też wpisy popierające akcję antyszczepionkowców:

- Fajny sposób na zwrócić uwagę przeciętnego zjadacza chleba na ten temat. Większość społeczeństwa nie ma pojęcia co jest w szczepionkach. Jaką big farma trzepie na tym kasę. Ludzie nie są nawet świadomi, że ich dzieci mają NOPy. Lekarz powie, że koincydencja, a oni łykają. Nie potrafią zadawać pytań czy przeczytać chpl. Dobrze mówi dr. Jaskowski, że "100% ludzi w Polsce posiada umiejętność czytania, 98% nie wie po co ją nabyło.

- Ci wszyscy sztucznie oburzeni PASIAKAMI NIGDY nie widzieli BÓLU dziecka z powikłaniami i cierpienia rodziny patrzącej na ten BÓL,PIEKŁA zmagania z leczeniem takiego dziecka...

W odpowiedzi na wpis Muzeum Auschwitz:

-Ratują ludzkie życie????Jak można pisać takie bzdury?!Szczepienia mają zabijać,albo zamieniać dzieci zdrowe w chore,a nie chronić czy pomagać!!!!Proszę się zainteresować działaniami ONZ.Współczuje głupoty.

Post grupy antyszczepionkowców na facebooku:

Dr Mengele znów zabija

Josef Mengele urodził się 16 marca 1911 w Günzburgu, zmarł 7 lutego 1979 w Brazylii. Był niemieckim zbrodniarzem wojennym, który w obozie Auschwitz przeprowadzał liczne eksperymenty pseudomedyczne.

Zobacz też rozmowę na temat szczepień w DDTVN:

Zobacz też: Zbigniew Ziobro powołał zespół prokuratorów, który przeanalizuje wydarzenia z filmu "Tylko nie mów nikomu" >>>

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości