Anna Wendzikowska poleca: 3 najlepsze filmy na poprawę nastroju. Duża dawka śmiechu i mądre przesłanie

Newsy

Aktualizacja:

Nic nie relaksuje i nie odpręża tak, jak dobry film, dzięki któremu, chociaż na dwie godziny zapomnimy o wszystkich problemach. To też obecnie jedna z nielicznych rozrywek, na jaką możemy sobie pozwolić. O produkcjach, które rozbawią nas do łez i poprawią nastrój na długi czas, opowiedziała Anna Wendzikowska.

Filmy na poprawę nastroju

Kiedy humor nam nie dopisuje, warto sięgnąć po dobry film. Swoich faworytów zdradziła nam Anna Wendzikowska. Tytuły, które wybrała, to nie tylko pozytywna dawka śmiechu, ale także głębokie przesłanie. Zobaczcie, kto znalazł się na podium.

„Green Book”

To zeszłoroczny laureat Oskara. Jak przyznała Ania, mimo tego, że jest dobry i mądry, jest także niesamowicie zabawny, a to za sprawą dwójki głównych aktorów.

Zderzenie dwóch bohaterów, bardzo ciekawe zderzenie i obnażenie pewnych stereotypów. Polecam bardzo mocno

- powiedziała Anna.

Green Book” jest dostępny na player.pl.

„Pozycja obowiązkowa”

Historia o czterech paniach w sile wieku, koło 60-tki, które spotykają się w ramach klubu książki i polecają różne pozycje z literatury wyższych lotów. Pewnego dnia odkrywają „50 twarzy Greya”.

Czytanie tej książki wydaje im się czymś, czego nie powinny robić. Później okazuje się, że ta książka otwiera je nie tylko na seks, ale również na miłość

– dodała.

„Praktykant”

Film z fantastyczną obsadą, w rolach głównych Anne Hathaway i Robert De Niro. Historia opowiada o kobiecie, która prowadzi potężny biznes. W ramach działań promocyjno-wizerunkowych korporacja postanawia wziąć udział w programie aktywizowania starszych obywateli. Robert De Niro pojawia się w firmie jako praktykant.

Akcja #wspieramykinapolskie

Panująca sytuacja z dnia na dzień sparaliżowała możliwość uczestniczenia w kulturze. Zamknięte kina próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Choć budynki są zamknięte, lokalne kina dalej wykazują chęć dostarczania rozrywki. Ruszyła akcja #wspieramykinapolskie, która zachęca wszystkich Polaków do kupowania e-biletu na przyszłe seanse. W ten sposób pomagamy pracownikom kina przetrwać najbliższe miesiące.

Jak możesz przyłączyć się do akcji? To proste! Wejdź na stronę www.wspieramy-kina.pl, wybierz z listy swoje ulubione kino i kup dowolną liczbę biletów do wykorzystania w dowolnym czasie, na dowolny seans.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch