Są już pierwsze zdjęcia nowonarodzonego dziecka Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa

Newsy

Aktualizacja:

Anna Kournikova urodziła! Rosyjska tenisistka i Enrique Iglesias zostali rodzicami po raz trzeci. Czy to chłopiec, czy dziewczynka? W sieci można już zobaczyć zdjęcia maleństwa.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias zostali rodzicami

Hiszpański piosenkarz i była wielka gwiazda tenisa od lat wyjątkowo chronią swoją prywatność. Ich związek trwa już 19 lat, a mimo to, przez cały ten czas, para stara się być z dala od blasku fleszy. Anna i Enrique nigdy nie chwalili się swoim życiem prywatnym ani nie opowiadali o nim w programach rozrywkowych.

Zagraniczne media donoszą, że Anna Kournikova i Enrique Iglesias powitali właśnie swoje trzecie dziecko. Nic dziwnego, że para trzymała ciążę w tajemnicy. W grudniu 2017 roku Anna urodziła bliźniaki. Wcześniej nikt nawet nie wiedział, że jest w ciąży...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tough audience to entertain ??

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Anna Kournikova została mamą

O tym, czy rosyjska gwiazda tenisa urodziła, miał poinformować brat jej męża, Julio Iglesias Junior. Sekret wyszedł na jaw podczas rozmowy w ADN, chilijskiej rozgłośni radiowej. Redaktor stacji zapytał swojego gościa:

Czy dziecko już się urodziło?

46-letni Julio odparł krótko:

Tak

Brat Enrique Iglesiasa nie zdradził jednak płci dziecka. Wciąż, więc nie wiadomo czy urocza para bliźniaków Lucy i Nicholas przywitali braciszka czy siostrzyczkę. Julio naciskany przez redaktora na ujawnienie płci nowego przybysza powiedział:

To tajemnica

Na razie para nie potwierdziła tej informacji i pewnie długo na to poczekamy. Nagrania z udziałem ich pociech to wyjątkowa rzadkość w mediach społecznościowych. Jeżeli już podobny film trafi do sieci, to zawsze odbija się szerokim echem.

Miesiąc temu hiszpański magazyn Hola! opublikował zdjęcia, na których małżeństwo przebywa na jednej ze swoich luksusowych łodzi. Brzuszek Anny jest wyjątkowo duży!

38-letnia Anna Kournikova i 44-letni Enrique Iglesias są w związku od 2001 roku, kiedy spotkali się na planie teledysku "Escape".

ZOBACZ także

Autor: Magdalena Szmidt

Źródło zdjęcia głównego: SPUTNIK Russia