Newsy

Najstarsi Indianie nie widzieli takiej walki. Przed nami "Ameryka Express 2"

Newsy

Aktualizacja:

Nowy sezon, nowa prowadząca i nowy uczestnicy. "Ameryka Express 2" pojawi się już wkrótce na antenie TVN. W Kolumbii i Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. Zobacz, co musisz wiedzieć o nowym sezonie programu.

Ameryka Express 2020 – kiedy premiera

Ten sezon odkryje przed uczestnikami położoną w Ameryce Środkowej Gwatemalę i leżącą w Ameryce Południowej Kolumbię. Warunki będą ekstremalne. Pogoda będzie się zmieniać z dnia na dzień nawet o 30 stopni, a tropikalny deszcz zmoczy do suchej nitki. Wyścig będzie toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczą najśmielsze oczekiwania – uczestnicy będą musieli sprawdzić swoją wytrwałość pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka. Premiera nowego sezonu "Ameryki Express" już 4 marca na antenie TVN. Reality show będzie emitowane co tydzień, w środy, o godzinie 21:30.

Ameryka Express – uczestnicy

W programie „Ameryka Express 2” weźmie udział 8 par, a każda z nich - jedyna w swoim rodzaju! Łączą ich niezwykłe więzi rodzinne, przyjacielskie, zawodowe czy romantyczne. W najnowszym sezonie reality show do wyścigu staną:

  • żona Holywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie
  • bracia Grzegorz i Rafał Collins
  • Paweł Deląg z kompanem Dariuszem Lipką
  • Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem
  • Patrycja Markowska z bratnią duszą Żanetą Luberą
  • przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska
  • Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą
  • koledzy Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim

Ameryka Express – nowa prowadząca

Nowy sezon i nowa twarz. Prowadzącą będzie znana i lubiana Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach i chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu. Niedawno gościła w studiu „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała o nowym wyzwaniu.

W Ameryce było wspaniale. Gwatemala, Kolumbia, Boliwia. nowe miejsca, nowe smaki, nowi ludzie, nowe wyzwania. nie tylko dla uczestników, także dla mnie. Tak jak im powiedziałam podczas naszego pierwszego spotkania, my wszyscy jesteśmy tutaj po raz pierwszy. To jest nasz debiut. Pomagałam, jak było im gorąco to ich wachlowałam, jak chciało im się pić, to wyciągałam swoją wodę. Starałam się być taką prowadzącą, która rozumie to, z czym muszą się zmierzyć uczestnicy. Natomiast nie ukrywam, że kosztowało mnie to dużo stresu

Ameryka Express - o co chodzi w programie

W programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzą znane postacie polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele. Uczestnicy wyruszają w podróż do Ameryki Południowej. W każdym z państw muszą przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara dziennie na osobę. Najszybsi otrzymują immunitet chroniący przed eliminacjami. W co drugim odcinku drużyna, która dotarła jako ostatnia do wyznaczonego celu, jest eliminowana z dalszej rywalizacji.

Zobacz zdjęcia z nowej edycji programu Ameryka Express!

Ameryka Express – pierwsza edycja

Pierwszą edycję Ameryki Express wygrała aktorka Aleksandra Domańska, która do programu zaprosiła swojego brata – Dawida. Uczestnicy zmagali się wówczas z zadaniami w Peru i Ekwadorze. Do finału doszli także Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Fit Lovers: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości