Newsy

Skutki wypicia alkoholu po powiększaniu ust. Tiktokerka przestrzega inne kobiety

Newsy

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
TikTok
zabieg powiększania ust

Użytkowniczka TikToka zignorowała zalecenia lekarza i po zabiegu powiększania ust napiła się alkoholu. Przykrymi efektami podzieliła się w sieci, chcąc przestrzec inne osoby, przed popełnieniem tego samego błędu.

Medycyna estetyczna a alkohol

Zabiegi medycyny estetycznej, zwłaszcza wypełnianie i powiększanie ust, cieszą się w ostatnich latach rosnącą popularnością. Korekta ust pozwala w szybki sposób zmienić ich kształt i rozmiar. Zabiegi medycyny estetycznej, jak wszystkie inne, są ingerencją w ciało. W związku z tym przed, w trakcie i po zabiegu należy przestrzegać określonych zasad i zaleceń lekarzy. Jednym z nich jest unikanie spożywania alkoholu przez pewien czas po zabiegu. Co może się stać, jeśli złamie się tą zasadę? Swoim doświadczeniem podzieliła się Kayleigh Cunningham (@kayleighcunningham10) – użytkowniczka TikToka.

Porady dietetyków

Czy makaron tuczy?
Czy makaron tuczy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Tiktokerka wypiła alkohol po powiększeniu ust

Kobieta poddała się zabiegowi wypełnienia ust kwasem hialuronowym. W jego trakcie została poinformowana o zaleceniach po zabiegu oraz ewentualnych skutkach ubocznych. Ostatecznie jednak zlekceważyła zalecenie dotyczące alkoholu i sięgnęła po wino zaledwie kilka godzin po zabiegu. Niepożądane efekty wystąpiły bardzo szybko. Jej usta znacznie spuchły, a siniaki po wstrzyknięciach silnej się zaczerwieniły. W efekcie bolesny proces gojenia znacznie się wydłużył. Kayleigh Cunningham podkreśla, że publikuje skutki swojej nieprzemyślanej decyzji, aby przestrzec przed tym inne osoby.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Kayleigh Cunningham/Getty Images

Pozostałe wiadomości