Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN

Newsy

Aktualizacja:

Nową parę prowadzących w ostatnim wydaniu Dzień Dobry Wakacje przedstawił dyrektor programowy Edward Miszczak. Już od poniedziałku 31 sierpnia zapraszamy na codzienne wydania Dzień Dobry TVN!

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga - nowa para prowadzących w Dzień Dobry TVN

Podczas środowej prezentacji jesiennej ramówki TVN Discovery dyrektor programowy zdradził, że "trwa polowanie na nową parę prowadzących" i castingi nadal trwają. Dziś możemy już oficjalnie ogłosić - do zespołu prowadzących Dzień Dobry TVN dołączają: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Wierzę, że na 15-lecie istnienia Dzień Dobry TVN nowa para zrobi nowe flow w programie

- powiedział Edward Miszczak

Jesienne wydania Dzień Dobry TVN będą prowadzić:

  • Dorota Wellman i Marcin Prokop
  • Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik
  • Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
  • Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski
  • oraz nowa para prowadzących: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN zdradziły, jak zareagowały na pomysł wspólnego prowadzenia programu i opowiedziały, jak widzą swoją współpracę.

Jak ja usłyszałam o tym pomyśle, to zaskoczyło mnie to, ale później pomyślałam, że super. (...) Ewa jest legendą stacji, mam też poczucie, że jest świetną dziennikarką, a to jest bardzo dobra motywacja

- powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Ostatnio dyskutowałyśmy o tym, jak ma wyglądać Dzień Dobry TVN w naszym wydaniu. To, co nas łączy, to jest ciekawość człowieka. Co nas dzieli? To się okaże

- dodała z uśmiechem Ewa Drzyzga.

Pola Namysł/Dzień Dobry TVN

Kiedy debiut nowej pary w Dzień Dobry TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadzą Dzień Dobry TVN już 14 września. Nie możemy się doczekać! A tymczasem nowe prowadzące mówią "dzień dobry" widzom Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN - co w nowym sezonie?

Nasz program obchodzi w tym roku 15-lecie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Przede wszystkim chcemy nasze urodziny obchodzić z Wami, naszymi widzami.

Macie wyjątkowe wspomnienie z ostatnich, albo historię, która od 15 lat bawi Was i Wasze rodziny?A może po prostu chcecie nam złożyć życzenia lub pokazać, jak świętujecie nasze okrągłe urodziny? Opowiedzcie nam o tym, używając w mediach społecznościowych hashtagu #PogodniTVN. Najciekawsze i najzabawniejsze filmy oraz zdjęcia pokażemy na antenie i w specjalnej zakładce na naszej stronie internetowej!

Dzień Dobry TVN rusza w Polskę "Dzieńdobrobusem"

Urodziny świętować będziemy cały wrzesień, z tej okazji nie zabraknie wspomnień, zabawnych sytuacji, ciekawych gości, a najważniejsze - interakcji z naszymi widzami. Odwiedzimy różne miejsca w Polsce, będziemy rozmawiać z pasjonatami, odkrywcami i lokalnymi bohaterami, dlatego uruchamiamy "Dzieńdobrobus", który przemierzy Polskę w poszukiwaniu pięknych miejsc, dobrych, życzliwych ludzi i budujących, inspirujących historii. Ten wyjątkowy pojazd wyruszy już 31 sierpnia z rogu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie.

15-lecie Dzień Dobry TVN – co nowego w programie?

W nowym sezonie Dzień Dobry TVN na widzów czeka sporo nowości! Wśród nich cykl "Sama to ogarniesz", który pojawi się w poniedziałkowych wydaniach naszego programu. Pokażemy Wam, że remont to nic strasznego i Polka też potrafi posługiwać się młotkiem. Tajniki remontów i domowych prac pokażą nam ekspertki: Agnieszka Witkowska i Magda Borowiak-Wróblewska.

W "Raz, Dwa, Trzy - Piękna Ty" za sprawą trójki ekspertów: makijażystki Marty Gąski, stylistki Sylwii Antoszkiewicz i fryzjera Dawida Krynickiego pokażemy metamorfozy naszych widzów. Do cyklu zaprosiliśmy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, pary, członków rodziny - wszystkich, którzy pragną w pełni wyrazić siebie, a nie wiedzą jak. Co ważne, w najnowszym cyklu zwrócimy uwagę na to, aby dawać ubraniom drugie życie, a nie kupować ciągle nowych rzeczy. Dzięki poradom ekspertów nauczymy się kompletować, przerabiać i dobierać garderobę.

Wciąż zmieniający się świat technologii i nowych mediów spróbuje nam przybliżyć dr Maciej Kawecki. Cykl "Technologie nas zmieniają" pojawi się w naszym programie w co drugą środę. Jeśli macie pytania do naszego eksperta – piszcie na adres mailowy ddtvn@tvn.pl podając w tytule "cykl technologiczny".

Zapraszamy do oglądania Dzień Dobry TVN!

Zobacz więcej:

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak - zobacz galerię zdjęć:

Autor: Paweł Jaskulski

Pozostałe wiadomości