Newsy

6. sezon "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi wyznała, co tym razem zaskoczy widzów 

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
To będzie najpopularniejszy hotel w tym sezonie
To będzie najpopularniejszy hotel w tym sezonie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Już 29 sierpnia na antenie TVN7 odbędzie się premiera 6. sezonu "Hotelu Paradise". Nowa edycja będzie różnić się od poprzednich. Co tym razem zaskoczy widzów? O tym w Dzień Dobry Wakacje opowiedziała prowadząca Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise wraca na antenę TVN7

Przed nami już 6. edycja programu "Hotel Paradise". Popularny format zagości na ekranach telewizorów już w ostatnim tygodniu sierpnia, dostarczając rozrywki niejednej osobie. Od pierwszego sezonu prowadzi go niezastąpiona Klaudia El Dursi. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła widzom kilka szczegółów dotyczących produkcji.

Jak udało jej się pogodzić życie zawodowe z prywatnym, będąc przez cztery miesiące w Panamie? - To taka logistyczna misja, by ta cała machina ruszyła. Największą bolączką było pogodzenie wyjazdu z nauką dzieci, ponieważ nie wyobrażałam sobie ich zostawić w Polsce - zaznacza.

Klaudia musiała więc pogodzić obowiązki służbowe z dbaniem o domowe nauczanie chłopców. - Całe szczęście z powodzeniem nam się to udało - podkreśla.

Hotel Paradise - sezon 6.

W kolejnym sezonie randkowego show z całą pewnością nie zabraknie zapadających w pamięć momentów i emocjonujących zwrotów akcji. Co tym razem zaskoczy widzów programu? - Tym razem daliśmy szansę nieco starszym uczestnikom, także ta edycja będzie naprawdę wyjątkowa - wyznaje prowadząca.

Ponadto Klaudia miała całodobowy dostęp do kamer nagrywających uczestników. Dzięki temu na bieżąco wiedziała, co dzieje się pomiędzy poszczególnymi osobami w grupie. - Teraz miałam tę łatwość i przyjemność, że mogłam się z nimi budzić i kłaść spać - opowiada.

Według prezenterki uczestnicy tej edycji przede wszystkim przyszli odnaleźć prawdziwe uczucie i nie kierowała nimi chęć zdobycia sławy czy pieniędzy. - Tam naprawdę były osoby, które liczyły na tę miłość. To było piękne - podsumowuje.

Nowy sezon programu "Hotelu Paradise" wystartuje 29 sierpnia 2022 roku. Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 na antenie TVN7.

Poprzednie edycje show można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego:  Wojciech Olkuśnik / East News.

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości