Newsy

"40 kontra 20". Robert i Bartek odgadują wiek uczestniczek. Co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku nowego reality show?

Newsy

Rozpoczyna się nowy i wyjątkowy program dating show. Dwóch kawalerów rywalizuje ze sobą o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet, w różnych grupach wiekowych. W wyborze tej jedynej może liczyć się wszystko – lecz nie metryka. Co wydarzy się w 1. odcinku "40 kontra 20"?

"40 kontra 20" odcinek 1. Czy panowie odgadną wiek uczestniczek?

W premierowym odcinku "40 kontra 20" poznajemy dwóch kawalerów – Roberta i Bartosza. To oni będą walczyć o względy kobiet, które przyleciały na Kretę, aby poznać miłość swojego życia. Uczestniczki wybrane przez Seniora (Robert) zamieszkają z nim w willi, natomiast te, które wybierze Junior (Bartek) - w Glampingu.

Najpierw panowie poznają się nawzajem, dopiero później przyjdzie czas na pierwsze spotkania z paniami. Każda z nich opowie im kilka zdań o sobie. Nie zdradzą natomiast, ile mają lat. Dopiero wieczorem Robert i Bartosz będą próbowali odgadnąć, w jakim wieku są poszczególne uczestniczki. Czy trafią? A może to będzie pierwsza okazja, aby podpaść uczestniczkom?

"40 kontra 20" – gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to niemiecki odpowiednik "M.O.M – Milf or Missy", który miał premierę w 2020 roku na platformie OTT JOYN. Jego oglądalność rosła z tygodnia na tydzień, stając się najchętniej oglądanym programem w historii serwisu.

W Polsce program można oglądać od 28 czerwca od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. "40 kontra 20" dostępny jest także na Player.pl.

Zobacz fragment 1. odcinka programu "40 kontra 20"!

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości