Newsy

Gosia i Patrycja w "40 kontra 20". Kim są kolejne uczestniczki programu?

Newsy

Gosia Jurasz i Patrycja Rodak - uczestniczki "40 kontra 20"

"40 kontra 20" to nowy reality show. Wszystkich uczestników programu łączy jedno – szukają miłości, a wiek nie ma dla nich znaczenia. Single będą zabiegać o względy kobiet w różnym wieku. Wśród uczestniczek są Gosia Jurasz i Patrycja Rodak. Co o nich wiemy?

"40 kontra 20". Gosia Jurasz uczestniczką show

Gosia od kilku lat zajmuje się fotografią. Jest całkowitym samoukiem. Od początku dążyła do tego, by jej prace były utrzymane w stylu, który jest rozpoznawalny. Można go określić foto-malarstwem. Pochodzi z Krakowa, ale przez długi swoją karierę zawodową wiązała z Dolnym Śląskiem

Co lubi robić poza pracą związaną ze zdjęciami? W wolnym czasie szuka inspiracji, spotyka się z koleżankami, bywa na eventach. Siebie lubi za to, że z własnych błędów potrafi wyciągać wnioski, dzięki czemu zmieniła się w osobę, z której jest zadowolona. Lubi też poznawać ludzi i uczyć się się od nich podejścia do życia. Jest mamą dwójki dzieci, z którymi utrzymuje przyjacielskie relacje i stara się dużo z nimi rozmawiać.

mat. prasowe TVN

"40 kontra 20". Patrycja Rodak uczestniczką show

Patrycja ukończyła szkołę ekonomiczną oraz szkołę make-upu i stylizacji. Interesuje się modą, projektowaniem ubioru oraz makijażem artystycznym. Kocha jeść i podróżować.

Pracuje w Londynie w butiku Chanel. Jest także makijażystką, stylistką i modelką. Jeszcze kilka lat temu podpisywała kontrakty na zagraniczne wyjazdy związane z modelingiem.

Sama nie wie, od jakiego czasu jest singielką, bo jak twierdzi "szczęśliwi czasu nie liczą". Jej ideał partnera to inteligentny, empatyczny, pracowity mężczyzna. Wiek nie ma większego znaczenia. Cel w życiu: pracować dla siebie i być niezależną.

mat. prasowe TVN

"40 kontra 20" – nowy program randkowy TVN7

Droga do wielkiego finału, w którym każdy z mężczyzn zadeklaruje uczucie jednej wyjątkowej kobiecie, nie będzie prosta. Uczestniczki czeka szereg wyzwań, zadań i randek, podczas których będą starały się podbić serca panów. Mężczyźni natomiast będą próbowali przekonać każdą z pań do swojego stylu życia. Bajecznie wygodnego i stabilnego albo pełnego przygód i nieprzewidywalności. Raz w tygodniu, podczas eliminacji, dwie uczestniczki opuszczą program.

"40 kontra 20" – zobacz, gdzie zamieszkają uczestnicy

Zdjęcia do programu są realizowane na Krecie. Dwie strefy, willę i glamping, łączy część wspólna – obszar przy basenie. To tam odbywają się ceremonie, challenge, potańcówki oraz rozmowy, podczas których panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy –a to kluczowa kwestia w programie. Senior i Junior wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie "40 kontra 20".

Zobacz także:

Roksana Węgiel wystąpiła w teledysku z Frizem. Znamy datę premierę płyty Ekipy

Aneta Kręglicka pokazała się w bikini i zdradziła sposób na idealną figurę. "Nie potrafię się do niczego zmuszać"

Agata Buzek przeszła metamorfozę. Na zdjęciu z Mają Ostaszewską jest nie do poznania

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości