"40 kontra 20". Znamy kolejne uczestniczki randkowego show. Kim są Marta i Iza?

Newsy

Aktualizacja:
Materiały prasowe TVN

W programie "40 kontra 20" miłość nie pyta o metrykę. Przystojni single będą zabiegać o względy pięknych kobiet w różnym wieku. Już 28 czerwca na antenie TVN7 rusza nowe randkowe show. Znamy kolejne dwie uczestniczki. Poznajcie Martę Mazurkiewicz i Izabelę Soporę.

"40 kontra 20". Marta Mazurkiewicz uczestniczką show

W programie "40 kontra 20" weźmie udział Marta Mazurkiewicz, która jest absolwentką prawa. Mając 14 lat wyprowadziła się z rodzicami do Manchesteru. Kocha podróże, a sama o sobie mówi, że jest uczynna, lojalna i kochająca. Z drugiej strony ma cechy typowej jedynaczki - zawsze musi dostać to, czego pragnie.

Marta świetnie mówi po polsku, ale - niczym Joanna Krupa - od czasu do czasu wplata angielskie słówka w swoje wypowiedzi. Jest pewną siebie młodą kobietą. Jak zapewnia, nigdy nie nakłada na siebie filtrów, bo jest po prostu sobą i nie musi nikogo udawać. Uczestniczka randkowego show jest też wieczną singielką, ale chciałaby wreszcie poznać właściwego mężczyznę. Jaki jest jej typ? - Kręcą mnie footballersi, w typie bad boy, ale tacy never nie będą mieć dziewczyny - twierdzi Marta Mazurkiewicz.

"40 kontra 20". Kim jest Izabela Sopora?

Izabela Sopora to prawdziwa bizneswoman. Jest przedsiębiorczą, odważną i pewną siebie kobietą. Na co dzień prowadzi lunch bar w Krakowie, a oprócz tego firmę zajmującą się architekturą wnętrz. Choć to nietypowe połączenie dwóch odmiennych branż, to Izabela zarówno w jednej, jak i w drugiej czuje się jak ryba w wodzie.

Wraz z byłym mężem, który jest Hiszpanem, założyła przed laty studio tatuażu. Swego czasu było to jedno z bardziej znanych miejsc w Krakowie. Kiedyś uczestniczka show mieszkała we Włoszech. Tam zajmowała się organizacją wydarzeń turystycznych. W kwestii miłości ma jasno sprecyzowane oczekiwania. Szuka mężczyzny z klasą, ujmującego i otwartego.

"40 kontra 20" - o czym jest program?

"40 kontra 20" to program randkowy, w którym biorą udział kobiety od 20. do 50. roku życia oraz mężczyźni w dwóch grupach wiekowych – poniżej 30. oraz powyżej 40. roku życia. Głównym celem show jest zburzenie stereotypów związanych z różnicą wieku w związkach. Widzowie poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Niemiecki odpowiednik "40 kontra 20" pt. "M.O.M – Milf or Missy" miał premierę w 2020 roku na platformie OTT JOYN. Jego oglądalność rosła z tygodnia na tydzień, stając się najchętniej oglądanym programem w historii serwisu.

Pierwszy odcinek "40 kontra 20" już 28 czerwca o godzinie 20:00 na antenie TVN7. Dostępny będzie również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Zwiastun nowego programu "40 kontra 20"

Zobacz także:

Mandaryna przerywa milczenie na temat związku. Reakcja na pytanie o partnera zdradza wszystko

Monika Mrozowska zdziwiona tym, co powiedziała o niej córka: "Szok, serio szok"

Syn Natalii Kukulskiej skończył 21 lat. "Co to jest za wspaniały gość!"

Autor: Justyna Piąsta