Nasze akcje

Wiemy, gdzie Dawid Woliński spędzi wakacje! Pozazdrościł naszej dziennikarce. – live DDTVN

Nasze akcje

Aktualizacja:

Nowa edycja „Top Model”, kulisy programu, plany na wakacje, ulubione rytuały. To tematy wakacyjnego live’a, którego poprowadziła dla nas Basia Pasek. Jej gościem był Dawid Woliński, który odpowiedział na wszystkie nurtujące Was pytania.

  • Wakacyjne live Dzień Dobry TVN
  • Siłownia – ważny rytuał
  • VIII edycja „Top Model”
  • Ciąża Joanny Krupy
  • Kulisy programu
  • Projektowanie
  • Plany na wakacje

Wakacyjne live Dzień Dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Siłownia – ważny rytuał

Gościem kolejnego wakacyjnego live’a był Dawid Woliński, z którym Basia spotkała się w trasie na plan ” Top Model”. Wakacje to dla ekipy realizującej program czas wytężonej pracy. Dawid jest bardzo pochłonięty „Top Model”, że nie ma nawet czasu, by pójść na siłownię – co jest jego ulubionym rytuałem.

To nie chodzi tylko o wyrzeźbioną klatę. Siłownia fajnie pobudza krążenie krwi, czyści organizm i to jest dla mnie taki higieniczny zabieg. Jeżeli nie mam czasu na siłownię, to kardio 40 min 4 razy w tygodniu.

Dawid również trzyma specjalną dietę i na plan programu „Top Model” zawsze przyjeżdża ze swoimi posiłkami.

Gdybym tego nie robił, to mu jesteśmy tu tak rozpieszczani, że po nagraniu, byłoby odchudzanie.

VIII edycja „Top Model”

VIII edycja „Top Model” jest owiana tajemnicą. Jednak Dawid uchylił nam rąbka tajemnicy i zdradził, ze w tej edycji jeden uczestnik, który przyjdzie na casting i zachwyci jurorów, będzie mógł zdobyć „złoty bilet”, dzięki któremu trafi od razu do „domu modelek i modeli”. Ominie go jedna runda eliminacyjna, czyli boot camp. Będzie również nowe studio.

Ciąża Joanny Krupy

W czasie rozmowy Dawid odniósł się również do ciąży Joanny Krupy i przyznał, że Asia jest równie profesjonalna w swojej pracy, co wcześniej.

Nic jej nie rusza. Ani zła pogoda, ani upał. Zawsze jest świetnie przygotowana. Zostaje do ostatniego uczestnika. Jedyne co się zmieniło, to że jest trochę grubsza.

Woliński dodał, że atmosfera na planie „Top Model” jest zawsze wspaniała. Krupa, która dołączyła najpóźniej do obsady jurorskiej, wniosła do programu dużo serdeczności.

Kulisy programu

Kiedy podróż Dawida i Basi dobiegła końca, mogliśmy zobaczyć kulisy programu „Top Model”. Poznaliśmy ulubionego dźwiękowca Dawida –„Bobo”, stylistkę Wolińskiego i Kasi Sokołowskiej – Dagmarę Radzikowską. W studiu był również obecny Misiek Koterski, który jak się okazało – był gościem specjalnym odcinka „Top Model”. Przed nagraniem Dawid jest czesany i malowany, makijaż wykonuje mu Gosia Urbańska (maluje również Joannę Krupę).

Lubię ludzi, z którymi pracuje przez te wszystkie lata. Zżyliśmy się bardzo, czuję się tutaj jak w rodzinie.

Projektowanie

Dawid zdradził, że w wakacje (od 17 czerwca do końca lipca) nie ma ani jednego dnia wolnego. Kiedy ni ma go na planie „Top Model”, jest swojej pracowni. Spędza tam całe dnie. Projektuje, spotyka się z klientkami.

To nie jest bardzo wymagająca praca, bo ja kocham to co robię. To co robię w telewizji, to co robię w swoim życiu zawodowym, czyli projektowanie. Na wakacje będę mógł sobie pozwolić dopiero w pierwszej połowie sierpnia – chyba polecę na Bali, tak jak Basia Pasek.

- podsumował rozmowę Dawid Woliński

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości