Nasze akcje

Wasze #HistorieNieznane w #DzieńDobryTVN! Zgłoś je do programu używając hashtagów!

Nasze akcje

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN od 7.30

Uważacie, że cała Polska powinna poznać czyjąś wyjątkową historię? Użyjcie w mediach społecznościowych hashtagów #HistorieNieznane oraz #DzieńDobryTVN, aby nam o tym powiedzieć! Wystarczy, że tagi umieścicie w publicznym poście lub komentarzu do niego. Monitorujemy sieć, by dotrzeć do Waszych opowieści i zaprosić Was do programu!

Tak zgłosisz #HistorieNieznane do programu

Znasz ciekawych ludzi, masz nietypową pasję, uważasz, że świat powinien usłyszeć o ważnej historii? Może spotkałeś na swojej drodze kogoś wyjątkowego i uważasz, że cała Polska również powinna poznać tę osobę? Możesz wysłać maila na adres ddtvn@tvn.pl lub zgłosić nam propozycję używając hashtagów #HistorieNieznane i #DzieńDobryTVN. Wystarczy, że umieścisz te tagi publikując post na swoim profilu na Instagramie, Twitterze lub Facebooku. Pamiętaj, aby był publiczny! Tylko do takich wpisów możemy dotrzeć monitorując sieć! Widziałeś post, o którym chcesz dać nam znać? Skomentuj go hashtagiem, a z pewnością do niego dotrzemy. Masz ochotę napisać tylko do nas? Użyj Messengera Dzień Dobry TVN. Czekamy na Twoją wiadomość.

Historie do #DzieńDobryTVN

W ramach cyklu Nieznane Historie, program Dzień Dobry TVN zaprasza do studia gości, którzy dzielą się z widzami wyjątkowymi opowieściami! Realizujemy też reportaże, które przedstawiają losy niezwykłych osób. Niedawno 97-letnia sanitariuszka z Powstania Warszawskiego, zabrała Filipa Chajzera w miejsce, gdzie zginął Kamil Baczyński. To na jej kolanach umierał poeta! W cyklu pokazaliśmy Polki, które ratowały Żydów czy tragiczne losy polskich himalaistów, których dotknęła klątwa Nandy. Czekamy na kolejne Wasze zgłoszenia!

Twoja historia jest ważna

Chcemy angażować się w tematy dla Was ważne i szybciej docierać do ludzkich historii, które chcielibyście zobaczyć na antenie. Czekamy na Wasze hashtagi dzień i noc. Nasi dziennikarze, reporterzy, operatorzy i dźwiękowcy chętnie się do Was wybiorą, aby pokazać innym to, co jest dla Was istotne. Bądźmy w kontakcie! Opowiedz o naszej akcji innym, zachęcaj do używania hashtagów: #HistorieNieznane i #DzieńDobryTVN.

Odwiedź nas na Facebooku:

>>> Zobacz historie dotąd nieznane:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości