Nasze akcje

W jesiennej ramówce TVN wiele nowości!

Nasze akcje

Edward Miszczak

Jesienią widzowie TVN będą mogli zobaczyć kilka nowości: Azja Express, Ślub od pierwszego wejrzenia, 19+ oraz serial Na noże. Nie zabraknie również kolejnych edycji znanych i lubianych programów oraz odcinków cieszących się popularnością seriali.

Nowości

Serial Na noże

„Na noże” to smakowita pozycja w jesiennym menu stacji TVN. Podana z emocjonującą fabułą oraz apetyczną obsadą aktorską. Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski pójdą w tym serialu na noże! Zagrają profesjonalnych, genialnych szefów kuchni, którzy rywalizują i walczą o tytuł najlepszego kucharza. Dwa kulinarne światy, dwa różne charaktery i dwa systemy wartości.

Azja Express

Gwiazdy w towarzystwie zaufanego kompana wyruszają do południowej Azji. Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis w parze z Łukaszem Jemiołem, Iza Miko oraz Leszek Stanek, Małgorzata Rozenek w towarzystwie Radosława Majdana, Przemysław Saleta plus Dariusz Kuźniak, Agnieszka Włodarczyk oraz Maria Konarowska, Michał Żurawski i jego kompan Ludwik Borkowski – oto śmiałkowie, którzy zdecydowali się wsiąść w „Azja Express”. Mają przy sobie jednego dolara na osobę dziennie i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Są zdani tylko na siebie. Sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy nowego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

19+

"19+" to produkcja z gatunku scripted docu, która opowiada historie absolwentów klasy maturalnej, próbujących odnaleźć się w dorosłym świecie. Sceny przedstawiające perypetie bohaterów przeplatane są komentarzami pojawiającymi się na videoblogu głównej bohaterki Melanii.

Kontynuacje

Druga Szansa

Singielka

Na Wspólnej

MasterChef

Mam Talent

Top Model

Kuchenne Rewolucje

Kuba Wojewódzki

Szkoła

Szpital

Ukryta prawda

Rozmowy w toku

Kobieta na Krańcu Świata

Ugotowani

Co za tydzień

Fakty

Uwaga!

Superwizjer

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości