Nasze akcje

Kultowy serial "Usta Usta" wraca z nowymi odcinkami! Nie przegap premiery

Nasze akcje

Aktualizacja:

"Usta Usta", czyli Paweł Wilczak, Wojtek Mecwaldowski i Marcin Perchuć w rozbrajających rolach ojców. Kultowy serial po kilku latach wraca na antenę TVN, będzie można go również oglądać online. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji TVN. Zobacz fragmenty serialu pokazujące uroki tacierzyństwa. Będziecie płakać, nie tylko ze śmiechu.

Serial "Usta Usta" - odcinki

Inteligentny dowcip, świetne aktorstwo i fenomenalna muzyka – tak wszyscy wspominają ten serial. Tęsknili zarówno widzowie, jak i aktorzy, dlatego TVN zdecydował się na wielki powrót do tych samych bohaterów, ale w zupełnie nowym momencie ich życia. "Usta Usta" w przełomowy sposób opowiadają o życiowych dylematach trzech par.

Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się trzech sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny – to pełna uroku historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Produkcja nigdy nie odbiegała od rzeczywistości, podejmując często kontrowersyjne tematy.

Serial "Usta Usta wraca z całą bezczelnością, do której nas przyzwyczaił. Adam, Iza, Piotrek, Agnieszka i Krzysztof są dzisiaj starsi, choć niekoniecznie mądrzejsi. Zostawiliśmy ich na rozdrożach: Adama opłakującego zmarłą małżonkę, a oba małżeństwa w stanie daleko posuniętego rozpadu. Dziś, mimo upływu lat, każdy z bohaterów jest nadal na zakręcie. Znowu życie całej piątki (a raczej piątki plus, bo wolne miejsce obok Adama szybko się zapełni) pustoszą miłosne perturbacje i problemy egzystencjalne dodatkowo wzmocnione przez zawirowania z dorastającymi dziećmi. W nowej serii odnajdziemy znak firmowy serialu: opowiadanie o najtrudniejszych sprawach, bez tematów tabu w lekkiej, słodko-gorzkiej konwencji. Będzie ostro, ale nie boimy się skandalu, bo lubimy prowokować do myślenia.

- mówi Wojciech Bockenheim, producent serialu "Usta Usta".

Serial "Usta usta" wraca na antenę TVN

"Usta usta" sezon 4.

Zdjęcia do kolejnego sezonu produkcji rozpoczęły się pod koniec maja, realizowane były w Warszawie i okolicach. 6 odcinków 4. serii trafi na ekrany TVN już jesienią.

Po okresie pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że 14 lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on.

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać, kiedy trzeba. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.

"Usta usta" obsada

Obsada serialu jest iście gwiazdorska. Na ekranie pojawią się m.in.

 • Paweł Wilczak ("Pan T.", "Kasia i Tomek"),
 • Wojciech Mecwaldowski ("Juliusz", "Dziewczyna z szafy", "Last Minute", "1800 gramów"),
 • Magdalena Popławska ("Atak paniki", "Król życia"),
 • Sonia Bohosiewicz ("Panie Dulskie", "7 uczuć", "Po prostu przyjaźń"),
 • Marcin Perchuć,
 • Wiktoria Filus,
 • Anna Czartoryska-Niemczycka,
 • Magdalena Walach,
 • Roman Frankl,
 • Maciej Marcin Tomaszewski,
 • Olga Rayska,
 • Aniela Płudowska,
 • Łukasz Gawroński,
 • Oliwia Ogorzelska,
 • Cezary Kosiński,
 • Paweł Koślik,
 • Zygmunt Malanowicz,
 • Piotr Grabowski,
 • Aleksandra Justa,
 • Mateusz Damięcki.

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Scenarzystką serialu jest Katarzyna Krzysztopik, reżyserem Bartosz Ignaciuk, a autorem zdjęć Paweł Figurski. Za scenografię odpowiada Maciej Fajst, za kostiumy Katarzyna Baran, za charakteryzację Mirela Zawiszewska. Muzykę komponuje Marcin Macuk. Kierownikiem produkcji serialu "Usta Usta" jest Przemysław Malec, a producentami Wojciech Bockenheim i Oriana Kujawska.

Serial "Usta usta"

Gdzie obejrzeć serial "Usta Usta"?

Losy bohaterów serialu "Usta usta" będziemy mogli śledzić na antenie TVN. Premiera pierwszego odcinka 4. serii odbędzie się w niedzielę, 6 września o godz. 21:30! To nie koniec niespodzianek. Również na player.pl można oglądać serial i co więcej, jeśli chcesz wiedzieć, co się wydarzy w kolejnym, czyli drugim odcinku 4. sezonu, to jego premiera odbędzie się również 6 września na platformie Player!

"Usta Usta" online sezon 4.

Dodatkowo już teraz widzowie mogą przypomnieć sobie wszystkie trzy sezony kultowej produkcji w Playerze. Już teraz zobacz pierwszy odcinek pierwszej serii:

"Usta Usta" pierwszy odcinek pierwszej serii w player.pl

Zobacz też:

Wielki powrót serialu "Usta usta". Paweł Wilczak: "Nie doklejamy siwych włosów, one same wyrosły"

Co będziemy oglądać jesienią w telewizji? Poznaj hity TVN Discovery

Michał Malinowski zamieszkał na łodzi. Gdzie zamierza dopłynąć?

Autor: Aleksandra Pietrzak

Pozostałe wiadomości