Nasze akcje

Sandra Hajduk dołącza do Dzień Dobry TVN. W środę zobaczycie jej debiut!

Nasze akcje

Aktualizacja:
materiały prasowe

„Bycie małą cząstką programu współtworzonego przez ikony polskiego dziennikarstwa telewizyjnego to dla mnie wielka przyjemność i wyróżnienie” – mówi nowa dziennikarka show-biznesowa Dzień Dobry TVN.

Show-biznes od zawsze jest ważną częścią Dzień Dobry TVN. Jesteśmy na najważniejszych premierach, relacjonujemy różne imprezy kulturalne i na bieżąco informujemy was o wydarzeniach z życia gwiazd. Do naszego zespołu dołącza nowa dziennikarka - Sandra Hajduk. Witamy na pokładzie!

Sandra Hajduk – nowa prowadząca show-biznes w Dzień Dobry TVN

Sandra Hajduk swoją dziennikarską przygodę zaczęła w Agencji TVN - x-news. Po dwóch latach przeszła do Wirtualnej Polski, gdzie pracowała ponad 4 lata. Redagowała teksty i przeprowadzała wywiady dla serwisów: Pudelek, WP Gwiazdy czy WP Opinie, była też reporterką. W 2018 roku wystartowała z autorskim programem „Hardtalk – na ostro”, w którym przeprowadzała wywiady ze znanymi postaciami świata rocka: Nergalem, Piotrem Roguckim, Januszem Panasewiczem, Anją Orthodox, a także Jurkiem Owsiakiem. Hajduk ma na koncie wiele wywiadów z gwiazdami rodzimego i światowego show-biznesu, jednak to muzyka jest najbliższa. Od stycznia jest redaktor prowadzącą serwisu Gala.pl.

Zespół show-biznesowy w Dzień Dobry TVN – Mateusz Hładki, Basia Pasek, Sandra Hajduk

Sandra Hajduk dołączy do Basi Pasek i Mateusza Hładkiego, dla których show-biznes nie ma tajemnic. Nasi reporterzy są na najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, rozmawiają z największymi gwiazdami, często jako jedyni z polskich dziennikarzy. O wszystkim opowiadają ze szczegółami w Dzień Dobry TVN. Nowa redaktorka przybliży wam w szczególności muzyczny świat show-biznesu, ale nie zabraknie najważniejszych informacji z życia polskich i zagranicznych gwiazd.

Dlaczego Sandra Hajduk wybrała show-biznes?

Show-biznes już od dawna nie jest niedostępnym Olimpem, na którym zasiadają nieliczni. To dziś miejsce, w którym może znaleźć się każdy. Kluczowe pytanie brzmi: co ma światu do zaoferowania? Dziennikarzy show-biznesowych zwykło traktować się trochę po macoszemu, a ich pracę uznawać za mało poważną ,podczas gdy to właśnie oni mają wpływ na to, kto jest dzisiaj w kolorowych mediach promowany, a kto nie. To oni są łącznikiem między tymi, którzy stoją w blasku fleszy, a tymi, którzy na nich patrzą. W trakcie kilku lat swojej kariery zrozumiałam tę odpowiedzialność. Dlatego tym, co jest dla mnie najważniejsze w mojej pracy jest rozmowa. To ona obnaża, prowokuje i prowadzi do wniosków. Czuję się odpowiedzialna za tych, którym swoją pracą pomagam wejść na ten Olimp

- wyjaśnia nowa redaktorka Dzień Dobry TVN.

Ewa Baj o Sandrze Hajduk: "Jest świetną dziennikarką"

Cieszę się, że Sandra dołączyła do naszego zespołu. Jest świetną dziennikarką, ciekawą ludzi, mądrze analizuje mechanizmy rządzące show-biznesem. Jestem przekonana, że widzowie Dzień Dobry TVN dostaną od Sandry, Mateusza Hładkiego i Basi Pasek najświeższe, najlepszej jakości informacje show-biznesowe

- podkreśla producentka programu, Ewa Baj.

Zmiany w Dzień Dobry TVN - nowa para prowadzących, nowa pora emisji

Sandra Hajduk to kolejna osobą, która dołącza do zespołu Dzień Dobry TVN w ostatnim czasie. Od lutego o pogodzie opowiada Diana Kautz. A od marca budzi Was nowa para prowadzących: Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Zmieniła się też godzina emisji - startujemy od 8:00 i jesteśmy z Wami aż do 11:30!

Zobacz także:

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski - nowa energia w Dzień Dobry TVN. "Lekki stres przeplata się z podekscytowaniem"

Jakie czekają nas nowości w Dzień Dobry TVN na wiosnę?

2019 w Dzień Dobry TVN. To wideo wywoła u was uśmiech

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości