Nasze akcje

"Dzień dobry, tu kurier". Robert Stockinger odwiedził Szkołę Policji w Słupsku, by zanieść prezent na pierwszy Dzień Ojca

Nasze akcje

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, dziennikarz Dzień Dobry TVN odwiedził Szkołę Policji w Słupsku. W ramach akcji "Dzień dobry, tu kurier" Robert Stockinger dostarczył specjalną przesyłkę mężczyźnie, który kilka miesięcy temu został tatą.

"Dzień dobry, tu kurier" w Słupsku

Do redakcji Dzień Dobry TVN zwróciła się Julita, która chciała sprawić niespodziankę swojemu mężowi. Tomasz nie ma możliwości obchodzić z rodziną pierwszego Dnia Ojca, więc partnerka postanowiła go zaskoczyć. W liście napisała: "Niestety nie może go spędzić z naszą córką Lilianną, ponieważ jest skoszarowany w Szkole Policji w Słupsku. Chciałabym, żeby ten dzień, mimo tego, że jest daleko, zapamiętał na długie lata".

Z tego powodu Robert Stockinger pojechał do Słupska, gdzie kupił w jednej z piekarni 40 pączków dla policjantów. Dla samego Tomasza miał dodatkowo bransoletkę z serduszkami, na których widniały napisy: "Kocham Cię, tato. Lilianna".

Wizyta w Szkole Policji

Reporter zaskoczył Tomasza. Mężczyzna zupełnie nie spodziewał się takich odwiedzin. Bardzo spodobał mu się prezent. Wyznał wówczas: "Aż mi się noga trzęsie". Choć sam jest spokojnym i zdystansowanym chłopakiem, jego partnerka niczego się nie boi. 1 lipca minie 8. rocznica ich związku, jednak Julicie udało się zrobić niespodziankę mężowi.

Znajomi ze Szkoły Policji w Słupsku wyznali, że Tomasz cały czas tęskni za rodziną, myśli o nich i chwali się zdjęciami małej Lilianny. Mężczyzna zapowiedział, że w odwecie teraz on będzie się starał zaskoczyć swoją ukochaną.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Ewa Marcinkowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości