Nasze akcje

Qczaj pisze książkę o życiu i rzyci: „Będzie to książka od przyjaciela do przyjaciela” - live DDTVN

Nasze akcje

Aktualizacja:

Motywacja, walka z hejtem, marzenia o aktorstwie i książka. To tematy wakacyjnego live’a, którego poprowadziła dla nas Basia Pasek. Jej gościem był Qczaj, który odpowiedział na wszystkie nurtujące Was pytania.

  • Wakacyjne live Dzień Dobry TVN
  • Najważniejsze jest wewnętrzna motywacja
  • Qczaj niejedno ma imię
  • Walka z hejtem
  • Książka o życiu i rzyci
  • Marzenia o aktorstwie

Wakacyjne live Dzień Dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Wewnętrzna motywacja

Gościem kolejnego wakacyjnego live’a był Qczaj, z którym Basia Pasek spotkała się w parku. Nasza dziennikarka przyznała, że kiedy jest gorąco, ciężko jej się zmotywować do ćwiczeń. Co na to Qczaj?

Ostatnio byłem plackiem. Robiłem to z musu. Wiedziałem, że tego oczekują ode mnie ludzie. Aż w końcu dostałem takiego kociokwiku. Za trzy tygodnie będę wyłączony, bo będę miał operację, to teraz ćwiczę ile mogę i trzymam dietę.

Qczaj jest postacią bardzo pozytywną. Okazuje się, że sekret tkwi w nastawieniu. Qczaj przyznał, że on również miewa gorsze dni, że czasem nie ma energii, wtedy ratuje go pozytywne nastawienie.

Nastawiam sobie mózg, żeby było pozytywnie. Chcę się otaczać ludźmi, którzy mnie ukochują, którzy mnie akceptują, starają się zrozumieć drugiego człowieka.

Qczaj niejedno ma imię

Qczaj, który swoją karierę zaczynał w Internecie od nagrywania motywacyjnych filmików z ćwiczeniami przyznał, że do tej pory poświęca social mediom całe dnie.

W ostatnim czasie na Instagramie Qczaj znajdziemy nie tylko filmiki dotyczące motywacji i zdrowego trybu życia. Qczaj nie boi się poruszać trudnych czasem kontrowersyjnych tematów.

Ja się tego nie bałem od początku. Ludzie na początku często odbierali mnie jako kogoś śmiesznego. Słuchaj, Qczaj niejedno ma imię. Nie lubię być niewidocznym.

Książka i aktorstwo

Ciekawostką i niespodzianką zarazem jest, że Qczaj w przyszłym roku wydaje swoją pierwszą książkę.

Będzie to książka do życia i rzyci. To będzie książka, która będzie można zabrać ze sobą w dowolnym momencie swojego życia. To nie będzie książka mądralińskiego Qczaja. To będzie książka Qczaja, który przeszedł trochę w życiu. Nie raz mu się podwinęła noga, ale się podniósł. To będzie książka od przyjaciela do przyjaciela. To będzie życiowa książka.

To jednak nie wszystko! Okazuje się, że Qczaj od zawsze marzył o aktorstwie. Jako nastolatek grał w musiacalach u Janusza Józefowicza, a od niedawna możemy oglądać go na ekranach kin w filmie „Fighter”, gdzie gra przyjaciela głównego bohatera. Co więcej, Qczaj jest już po zdjęciach do kolejnego filmu. Jakiego? Posłuchajcie rozmowy z Basią!

Walka z hejtem

Basia w czasie rozmowy poruszyła też wątek hejtu, z którym również musiał zmierzyć się Qczaj, zwłaszcza na początku swojej medialnej kariery. Qczaj przyznał, że dostawał wiele wiadomości, w których widział, jak wyśmiewają się z niego jego znajomi, ludzie oskarżali go, że ośmiesza sport, kulturystykę.

To trzeba kontrolować. Nie można pozwolić sobie, żeby ktoś włączył ten „czerwony guzik”, przez który Ty zaczniesz wierzyć w te wszystkie negatywne komentarze.

-przyznał Qczaj.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości