Wybierz laureata styczniowej Pozytywki! Kto według Ciebie zasługuje na wyróżnienie? [Głosowanie zakończone]

Pozytywki

Aktualizacja:

Poznaj nominowanych do styczniowej "Pozytywki Dzień Dobry TVN". Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

Pozytywki Dzień Dobry TVN : nominacje styczeń 2020

A) Amatorski Klub Bokserski Polonia w Prabutach

Amatorski Klub Bokserski Polonia w Prabutach w obronie słabszych - Bokserzy z Amatorskiego Klubu Bokserskiego Polonia w Prabutach rzucili wyzwanie 20-letniemu mieszkańcowi tego miasta, który w bestialski sposób zabił bezbronnego kota. Ich akcja spotkała się z dużym uznaniem. - Jesteśmy prostymi chłopakami z takim system wartości, który nie pozwala na akceptowanie tego typu rzeczy - powiedzieli naszemu reporterowi.

B) Tadeusz Michalik

Tadeusz Michalik polski zapaśnik z wieloma sukcesami na koncie - Tadeusz Michalik to polski zapaśnik z wieloma sukcesami na koncie. Wywalczył między innymi kwalifikację na igrzyska olimpijskie w Tokio. W studio "Dzień Dobry TVN" o swojej pasji opowiedział w towarzystwie siostry Moniki, która również jest zapaśniczką.

C) Marek Gręda i Wojtek Gręda

Wnuczka z dziadkiem łączy pasja do łyżew. Lubią kręcić razem piruety - Marek Gręda całe życie spędził na lodowisku. Swoją pasją zaraził wnuczka, Wojtka, który pomimo młodego wieku zdobył już wiele nagród sportowych. Mężczyzna zastępuje też chłopcu ojca - Mój tata nie jest z nami, ale się nie smucę, bo mam dziadka.

D) Andrzej i Radosław Fedaczyńscy

Ojciec i syn, którzy z weterynarii zrobili swoją życiową pasję - klinika Andrzeja i Radosława Fedaczyńskich to wyjątkowe miejsce. Są w niej leczone oraz rehabilitowane nie tylko udomowione zwierzęta, ale także te dzikie. Klinika jest znana w całej Polsce. - W nocy, o północy, w święto ludzie pukają do nas - powiedział pan Andrzej.

E) Ryszard Kałaczyński

366 maratonów w 366 dni. Biegający rolnik ma w planach kolejne rekordy - Ryszard Kałaczyński to utytułowany polski ultramaratończyk. Swoją przygodę ze sportem rolnik z Wituni rozpoczął od gry w piłkę i podnoszenia ciężarów. Jego życie zmieniło się po zakupie butów do biegania - tak zaczęła się jego kariera długodystansowca.

Dzień Dobry TVN

Laureaci pozytywek DDTVN

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN