Pozytywki

Wybierz laureata Pozytywki za wrzesień 2021. Kto zasługuje na wyróżnienie? [GŁOSOWANIE]

Pozytywki

Autor:
Jola
Marat,
Bianka
Zalewska
Pozytywki Dzień Dobry TVN - wrzesień 2021 r.
Dzień Dobry TVN Pozytywki Dzień Dobry TVN - wrzesień 2021 r.

Poznaj nominowanych do "Pozytywki Dzień Dobry TVN" za wrzesień 2021. Głosuj na osobę, która według Ciebie zasługuje na wyróżnienie.

"Pozytywki Dzień Dobry TVN" - nominacje wrzesień 2021

Patryk Kokociński, czyli ekologiczny rolnik roku! Pochodzi z Wielkopolski, a z wykształcenia jest biologiem. Prowadzi rodzinne gospodarstwo i wprowadza do niego nowe ekologiczne rozwiązania. Jest laureatem konkursu WWF na Rolnika Roku regionu Morza Bałtyckiego 2021.

Grupa głuchoniemych Unmute to zespół niezłomnych młodych ludzi, który stworzył klip do piosenki "Głośniej niż decybele". Doskonale odbierają dźwięk basu i wibracje, a to sprawia, że spełniają się na scenie i głoszą swoje postulaty, walcząc o równy ze słyszącymi dostęp do kultury.

Ksiądz Edward Wasilewski - autor lokalnej akcji "W Białych Błotach wszyscy mówią dzień dobry". Zorganizował ją, aby odbudować relacje społeczne i zintegrować ludzi. Ten prosty pomysł i dwa - jakże ważne słowa - sprawiły, że mieszkańcy tej niewielkiej miejscowości poczuli, że drugi człowiek jest bliżej, niż może się wydawać.

Karolina Skuła - położna, która przeniosła swoje życie w Bieszczady i zaangażowała się w pomoc lokalnym kobietom w ciąży i tym tuż po porodzie. Założyła jedyną szkołę rodzenia w tym regionie. Codziennie pokonuje dziesiątki kilometrów by nieść pomoc i być po prostu przyjacielem.

Basia Prymakowska - nazywana najszybszą babcią na świecie. Ma 78 lat, a biegać zaczęła po 50-tce. Przebiegła 60 maratonów, jest wielokrotną mistrzynią świata i Europy w biegach górskich. Jako najstarsza Polka zdobyła Mont Blanc. Jak sama twierdzi: "szczęście to mało mieć, a dużo przeżywać".

Kto powinien otrzymać Pozytywkę Dzień Dobry TVN? Głosuj

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Jola Marat, Bianka Zalewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości