Nasze akcje

Oto dom Wielkiego Brata! To tu zamieszkają uczestnicy Big Brothera

Nasze akcje

Format Big Brother stworzony przez Endemol szokował już od samego początku – sam zamysł zamknięcia ludzi w domu pełnym kamer i obserwowanie ich zachowań zdawał się nieetyczny. Jednak to właśnie dzięki temu program tak świetnie przyjął się na całym świecie – im więcej kontrowersji przynosił, tym chętniej był oglądany. Czy nowa edycja Big Brothera będzie równie szokująca? Zobaczcie dom, w którym będą mieszkać uczestnicy programu, którzy zamieszkają tam już 17 marca! Do tej pory to była silnie strzeżona tajemnica!

czy pierwsza edycja Big Brothera była kontrowersyjna, czy nowa edycja Big Brother reality show może zaskoczyć widzów, jak będzie wyglądał dom Wielkiego Brata? kiedy i gdzie obejrzeć nową edycję Big Brother Polska.

Zobacz, co szokowało w pierwszej edycji Big Brother Polska!

Zobacz też: Bartek Jędrzejak w Big Brotherze: "Widzowie będą podglądać uczestników 24 godziny na dobę" >>>

Trzy miesiące w zamknięciu wraz z innymi uczestnikami Big Brothera – dla wszystkich mieszkańców Domu Wielkiego Brata było to ogromne wyzwanie. Tak długi czas dokładnie pokazał telewidzom prawdziwe ja każdego z graczy. Po kilku tygodniach nie dało się już ukrywać emocji, a w willi w Sękocinie zaczęły pojawiać się łzy, kłótnie, a nawet miłość. Obserwowanie romansu rodzącego się między Karoliną Pachniewicz a Grzegorzem Mielcem wciągnęła wszystkich telewidzów, ale jednocześnie obdarła związek młodych ludzi z prywatności – ci jednak wiedzieli, na co się piszą, przychodząc do programu telewizyjnego Big Brother.

Fot. TVN

Zazdrość, kłótnie, płacz, a także waśnie, w których dochodziło do rękoczynów, jak w przypadku sporu Alicji Walczak z Piotrem Gulczyńskim, gdy ten został spoliczkowany. Rozpacz po eliminacjach kolejnych uczestników i wyrzucenie sympatycznego Piotra Lato z Domu Wielkiego Brata – cała Polska 18 lat temu żyła tymi wydarzeniami, sympatyzując z poszczególnymi uczestnikami Big Brothera. A jak będzie teraz?

Zobacz też: Big Brother. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Gulczas - co słychać u uczestników? >>>

Dowiedz się, czy nowa edycja Big Brothera będzie szokująca!

Choć pierwsza edycja Big Brothera budziła sporo kontrowersji, przede wszystkim przez wzgląd na nowość takiej formuły reality show, to jednak nowa edycja ma szansę ją przebić! Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata w Sękocinie byli cały czas śledzeni przez kamery, jednak producenci sami decydowali o tym, które fragmenty ich życia powinny znaleźć się w codziennych relacjach. Tym razem przez całą dobę relacja na żywo z Big Brother reality show będzie dostępna w internecie. Oznacza to całkowicie nową jakość programu – widzowie poznają jeszcze więcej smaczków i tajemnic uczestników Big Brothera...

CZY WIESZ, ŻE...

Big Brother TV reality show w wielu krajach został uznany za demoralizujący i nieetyczny. W niektórych państwach, np. na Słowacji, dochodziło nawet do protestów.

Jak będzie wyglądał dom Wielkiego Brata?

Dom Wielkiego Brata znajduje się w Gołkowie. Do naszpikowanego kamerami domu w Gołkowie wejdzie piętnastu uczestników. Bartek Jędrzejak jako pierwszy pokazał, jak wygląda dom Wielkiego Brata z zewnątrz oraz jak wygląda centrum dowodzenia show!

Powrót Big Brothera! Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać!

Nową edycję Big Brother Polska możesz oglądać już od 17 marca – jak już wspomnieliśmy, transmisja na żywo z Domu Wielkiego Brata będzie dostępna na stronie Player.pl. Tam znajdziesz też archiwalne odcinku tej edycji. Big Brother pozostanie jednak także programem telewizyjnym – emitowanym codziennie od 20:00 w TVN 7. Pełne emocji odcinki zobaczysz w niedziele, gdy uczestnicy Big Brothera będą się nominowali oraz gdy jeden z mieszkańców będzie opuszczał Dom Wielkiego Brata. Od poniedziałku do czwartku o 23:00 zobaczysz też talk-show z gośćmi i relacją na żywo z willi. W TVN Big Brothera możesz oglądać raz w tygodniu – w niedzielę o 18:00 będzie miało miejsce podsumowanie tygodnia.

Na uczestników możesz głosować online i wysyłając SMS-y. Biorąc udział w bezpłatnych głosowaniach na stronie internetowej programu telewizyjnego Big Brother, zadecydujesz też o zadaniach, jakie będą musieli wykonać mieszkańcy Domu Wielkiego Brata. Nie przegap!

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości