Nasze akcje

Misie TVN 2019 już od 7 grudnia. Jakie mają imiona?

Nasze akcje

Aktualizacja:

Już 7 grudnia rusza kolejna odsłona akcji Fundacji TVN „Podaruj misia temu, kogo kochasz”. Stroje tegorocznych misiów zostały zaprojektowane przy współpracy gwiazd oraz znanych projektantów mody. Olivier, Ania, Kinga, Kasia i Monika to tegoroczne misie, które zawitają do naszej kawiarenki w towarzystwie gwiazd TVN.

To już czternasta edycja świątecznej akcji Fundacji TVN Nie jesteś sam. Do wyboru jest aż 5 wspaniałych misiów. Ilość pluszaków jest ograniczona, a ich sprzedaż rusza 7 grudnia. Misie Fundacji TVN będzie można kupić w sklepach sieci Rossmann oraz na Allegro. Projektanci przygotowali dwie wersje pluszaków: z breloczkiem i bez.

Gdzie kupić misia Fundacji TVN?

  • Miś, którego cena wynosi 50 zł będzie dostępny na stronie Allegro
  • Miś i mały miś w formie breloczka, w cenie 70 zł, będzie dostępny w sklepach Rossmann.

Misie Fundacji TVN – kto zaprojektował pluszaki w 2019

  • Miś Ania – strój zaprojektowali: Ania Lewandowska i Petite Maison
  • Miś Kasia – strój zaprojektowali: Kasia Sokołowska i Dawid Woliński
  • Miś Kinga – strój zaprojektowali: Kinga Rusin i Bizuu
  • Miś Monika – strój zaprojektowali: Monika Olejnik i La Mania
  • Miś Oliwier – strój zaprojektowali: Olivier Janiak i Tomasz Ossoliński

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Ania

Miś Ania powstał przy współpracy Anny Lewandowskiej i Zosi Ślotały z Petite Maison. Miś ma na sobie piękną czerwoną sukienkę ozdobiona szkocką kratą, a stylowy berecik podkreśla urok stylizacji.

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Kasia

Miś, którego stylizacja powstała dzięki współpracy Dawida Wolińskiego i Kasi Sokołowskiej. Mis ma na sobie uroczą białą sukienkę.

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Kinga

Stylizacja misia powstała dzięki pracy Bizuu i Kingi Rusin. Miś Kinga ma na sobie piękną tunikę w kropki i białe spodenki. Całość uzupełnia modna opaska.

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Monika

Miś Monika cała w pięknym różu. Ten kolor jest uroczy. Suknia balowa misia zaprojektowana została przez La Mania i Monikę Olejnik.

Fot. Fundacja TVN/ podarujmisia.allegro.pl

Miś Olivier

Strój tego misia został zaprojektowany przez Tomasza Ossolińskiego i Oliviera Janiaka. Panowie postawili na elegancję i przygotowali dla misia garnitur w kratę. Żółty sweter i czapka dodają stylizacji lekkości.

Misie 2019 - „Podaruj misia temu kogo kochasz”

Misie Fundacji TVN, to wspaniały pomysł na prezent. Kupując wyjątkowego pluszaka sprawiamy radość bliskiemu oraz wspieramy potrzebujące dzieci. Zebrane z akcji środki finansowe zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Przyłączcie się do akcji, bo warto pomagać.

Zobacz film: Misie Fundacji TVN 2018 w Dzień Dobry TVN

>>> Zobacz też:

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości