Nasze akcje

Misie szukają domów. Podaruj je bliskim

Nasze akcje

Aktualizacja:

Ruszyła 13. edycja akcji "Podaruj misia". W tym roku pluszaki zaprojektowali: Bohoboco, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński i marka Just Paul. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, z jakimi gwiazdami współpracowali przy tworzeniu pluszaków. Obok nich na kanapie usiadła także: aktorka Maja Ostaszewska i prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam” Katarzyna Kolenda Zaleska. Gdzie i od kiedy można kupować misie?

Już po raz trzynasty ruszyła akcja „Podaruj misia”, która jest organizowana przez Fundację TVN „Nie jesteś sam". Jak co roku zaprojektowane zostały cztery wyjątkowe pluszaki. Kto zajął się ich projektowaniem w tym roku? Bohoboco, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński oraz marka Just Paul. Wśród misiów, które możesz wybrać, są trzy dziewczynki: Maja, Aga, Kasia oraz jeden chłopak - Piotruś.

Gdzie i za ile można kupić misie?

Misie są dostępne w sprzedaży od soboty 1 grudnia 2018 roku w Rossmannie oraz na Allegro. Można je również kupić w kawiarni Cafe TVN na ulicy Marszałkowskiej 76 w Warszawie. Koszt misia to 50 złotych (dostawa gratis). Wersja z breloczkiem jest droższa i kosztuje 80 złotych. Powstały również cztery specjalne misie w wersji „plus size”, które będzie można kupić na licytacjach. Całkowity dochód ze sprzedaży misiów zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Jeśli chcesz, żeby twój miś dotarł do ciebie jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, kup go najlepiej w Rossmannie lub zamów na Allegro najpóźniej do 21 grudnia 2018 roku i zapłać za niego do godziny 12:00. Wtedy będziesz miał pewność, że dotrze na czas.

Cztery misie: Maja, Aga, Kasia i Piotruś. Kto je zaprojektował?

Misie zaczęły powstawać już w maju tego roku. O tym, jak powstawały, opowiedzieli w studiu „Dzień Dobry TVN” projektanci wraz z gwiazdami. Pierwszy z misiów, Maja, został zaprojektowany przez Łukasza Jemioła we współpracy z Mają Ostaszewską oraz… jej córeczką Janiną. Kolejny miś Kasia w oryginalnej bordowej sukience powstał przy współpracy marki Just Paul (Justyna Grupińska) z Katarzyną Kolendą-Zaleską. Bohoboco (Michał Gilbert Lach) razem z Agnieszką Woźniak-Starak zaprojektowali misia o imieniu Aga. Pierwotnie miś miał mieć skórzane akcenty, ostatecznie został jednak zaprojektowany w łagodniejszej wersji – w szarej sukience z pudrowymi elementami. Ostatni miś – jedyny chłopak w tegorocznej edycji, to Piotr – jeździec to owoc współpracy Tomasza Ossolińskiego i Piotra Kraśko.

Gwiazdy wpierają akcję "Podaruj misia"

Wśród gwiazd, które wspierają akcję, są m.in. Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Agustin Egurola, Maja Ostaszewska, Łukasz Jemioł, Mateusz Gessler, Monika Olejnik, Anita Werner, Filip Chajzer. Lista gwiazd wspierających akcję „Podaruj misia” z każdym rokiem staje się coraz dłuższa.

Jak powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, w zeszłym roku sprzedano ponad 100 tysięcy misiów. Już po kilku dniach od wypuszczenia ich na rynek… misie się wyprzedały. Czy w tym roku rekord zostanie pobity? Wszystko wskazuje na to, że tak i trzymamy za to mocno kciuki!

Misie możecie kupić tutaj, klikając w link: podarujmisia.allegro.pl/

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości